מיינט הרצליה

GTA VI: רוצה להשיג שלמות עבור האופוס הבא

בדו"ח הכספי האחרון שלה מציגה חברת Take-Two Interactive, בעלת אולפן Rockstar, ציונים מצוינים. מנכ"ל Take-Two, שטראוס זלניק, עדכן על הכותרים של רוקסטאר שממשיכים לשבור שיאים.

שנת 2024 היא קצת כמו חדר המתנה ענק לשנה הבאה. ברור שב-2025 תיוולד Grand Theft Auto, האופוס השישי של הרישיון המוצלח של Rockstar.

כדי למלא את ההמתנה האינסופית הזו ולהרגיע את המשקיעים של Take-Two ו-Rockstar, ארגנה חברת האם כנס בינה לבין בעלי המניות שלה. גם אם לאחרונים, בהתחשב בתוצאות משחקי Take-Two, אין מה לדאוג.

ברור שנשאל על ידי משקיע לגבי השחרור העתידי של GTA VI, שטראוס זלניק מסביר את החזון של החברה בנושא זה: " אנחנו מחפשים שלמות, וכשאנחנו מרגישים שייעלנו את היצירתיות שלנו, זה הזמן שבו המשחק ישוחרר " .

מנכ"ל Take-Two הוסיף: " יש מתח מובנה בין הבאת מוצר לשוק לבין חתירה לשלמות, אבל החברה הזו נשענת על הצד של השלמות ".

בדוח הכספי שנבע מהפגישה בין Take-Two למשקיעים בה, אנו למדים שבעקבות פרסום הטריילר של GTA VI ביוטיוב, המכירות של GTA V שוב התפוצצו. בסך הכל נמכרו 195 מיליון עותקים עבור האופוס החמישי של הרישיון, או חמישה מיליון יחידות שנמכרו מאז נובמבר 2023.

ומובן, התוכן החדש ששוחרר בדצמבר האחרון במצב המקוון של GTA V משך את המספר הגדול ביותר של שחקנים מקוונים, אמר זלניק. העדכון הזה למצב המקוון והפרסום של הטריילר לאופוס השישי רק מעוררים את הציפייה וההתלהבות הזו אצל מעריצי הזיכיון.

עדיין נצטרך להישאר סבלניים כדי לדעת מידע עתידי על מה שחלקם כבר מכנים "משחק העשור".

שתף את הפוסט
דילוג לתוכן