מיינט הרצליה

10 שיעורי חשבונות החיסכון עם התשואה הגבוהה ביותר של פברואר 2024 (שני בנקים משלמים 6.17%)

כמה אתה מרוויח עם חשבון החיסכון שלך? אם זה מתחת ל-5%, מומחים אומרים שאולי הגיע הזמן לשינוי. "אם אתה פותח חשבון עכשיו ומקבל תשואה של פחות מ-5%, אתה משאיר כסף על השולחן", אומר האנליסט הפיננסי הראשי של Bankrate, גרג מקברייד. "יש הרבה חשבונות חיסכון עם תשואה גבוהה שמשלמים 5% או יותר, זמינים בארץ; ולרובם יש הפקדה נמוכה מאוד או ללא מינימום (דרישות). (ראה כמה מחשבונות החיסכון עם התשלום הגבוה ביותר כאן.)

למרות שהפדרל ריזרב הפסיק את העלאות הריבית מאז יולי האחרון, נותרה תחרות בין בנקים ואיגודי אשראי לספק את חשבונות החיסכון האטרקטיביים ביותר עם תשואה גבוהה. עד כה, כל המנהיגים בפברואר 2024 מבטיחים לפחות 5.3% אחוז תשואה שנתית, או APY. עם זאת, רבים מאלה שהפכו את 10 המובילים מגיעים עם כמה תנאים מגבילים למדי, כולל דרישות הפקדות מינימליות גבוהות, מגבלות על כמה כסף יכול להרוויח שיעור מקודם נוצץ והגבלות חברות.

עם זאת, בכל מקרה, כל המנהיגים מספקים שיעורים גבוהים בהרבה מהתשואה של כחצי אחוז שיצאו מבנקים רבים השנה. הנה הסיבה ששיעורי החיסכון מסוימים גבוהים בהרבה מהממוצע הארצי, מה התעריפים עשויים לעשות בשנה הקרובה וכיצד למצוא את החשבונות המרוויחים ביותר.

""התשואות על חשבונות חיסכון ייסוגו השנה".


– גרג מקברייד, אנליסט פיננסי ראשי, Bankrate

איך כמה בנקים יכולים להבטיח תעריפים גבוהים כל כך?

אם חשבתם לאחרונה לפתוח חשבון חיסכון ובדקתם עם כמה מהשמות הגדולים בעסק, סביר להניח שהייתם די מבולבלים מהאפשרויות. שיעור ההפקדות הלאומי הממוצע לחשבון חיסכון היה רק ​​0.47% APY נכון ל-16 בינואר, על פי נתונים עדכניים של ה-Federal Deposit Insurance Corp. (FDIC).

אז איך כל כך הרבה מוסדות פיננסיים יכולים להבטיח שיעורים הרבה יותר מ-5% APY? ראשית, לאלו שיש להם מיקומים לבנים וטיט יש עלויות תקורה גבוהות, הנובעות מהסניפים הפיזיים, הכספים והוצאות אחרות, אומר מנכ"ל MaxMyInterest, גארי צימרמן. "לעומת זאת, לבנקים מקוונים אין את העלויות הללו, ולכן הם מסוגלים להעביר את החיסכון בצורה של ריביות גבוהות יותר", הוא אומר. (ראה כמה מחשבונות החיסכון עם התשלום הגבוה ביותר כאן.)

סיבה מרכזית נוספת, מוסיף מקברייד, מסתכמת בביקוש. "השאלה היא לא למה חלק מהבנקים משלמים תשואות של 5% – אחרי הכל, זה עולה לממשלה כל כך הרבה ללוות כרגע – השאלה היא למה כל כך הרבה בנקים עדיין משלמים כמעט כלום", הוא אומר. "בנקים שיש להם הרבה פיקדונות לא ישלמו כדי להביא יותר, אבל בנקים שרוצים שהפיקדונות יתדלקו את ההלוואות שלהם יכולים לעשות זאת בקלות בלי שלל סניפים, שלטי חוצות בכל רחבי העיר או שמם באצטדיון רק על ידי תשלום תשואה תחרותית".

לאן עשויים להגיע שיעורי החיסכון לשארית 2024?

הפד החל להעלות את שיעור קרנות ההשוואה שלו בתחילת 2022 כדי להאט את טיפוס האינפלציה בעקבות שיא מגיפת ה-COVID-19. למרות שהאינפלציה כיום עדיין מעל היעד של הבנק המרכזי של 2%, המחירים התקררו משמעותית ל-3.4% בדצמבר, על פי הנתונים האחרונים של הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה. והפד החזיק בריבית יציבה מאז יולי האחרון.

עם זאת, האינדיקטורים מצביעים על הורדת הריבית הראשונה של הפד שתגיע מתישהו השנה, אומרת מומחית ההשקעות והסופרת של NerdWallet, אליזבת איולה. "חלק מאנשי מקצוע בתחום הפיננסים חוזים הפחתות ריבית מתישהו השנה, ואם זה יקרה, נוכל לראות ירידה בריבית חשבונות החיסכון", אומרת איולה ומוסיפה כי "אם הריבית תישאר, הצרכנים עדיין עשויים ליהנות משיעורי שיא גבוהים. צפו בחסכונות שלהם מתגבשים".

ללא קשר למה שהפד יחליט לעשות השנה, מקברייד אומר שהתחזית לאחסון כסף היא כנראה חיובית. "התשואות על חשבונות חיסכון ייסוגו השנה, במיוחד ברגע שהפד יתחיל להוריד את הריבית, אבל חשבונות החיסכון המקוונים עם התשואה הגבוהה ביותר ימשיכו להרוויח הרבה לפני האינפלציה", אומר מקברייד. "זו תהיה עוד שנה טובה לחוסכים." (ראה כמה מחשבונות החיסכון עם התשלום הגבוה ביותר כאן.)

10 חשבונות החיסכון עם התשואה הגבוהה ביותר של פברואר 2024

להלן 10 ה-APYs הטובים ביותר עבור חשבונות חיסכון עם תשואה גבוהה בפברואר 2024. כל החשבונות הללו מוגנים על ידי ה-FDIC או ה-National Credit Union Administration (NCUA), אלא אם צוין אחרת. חשוב לקרוא את כל האותיות הקטנות לפני פתיחת חשבון כדי ללמוד על מגבלות או מכשולים פוטנציאליים.

איגוד האשראי של עובדי בואינג: 6.17% APY

אף על פי ש-Boeing Employees CU משלמת APY נדיב של 6.17% עבור חשבון חיסכון לחברים, הצעה זו מגיעה עם הישג די גדול: היא חלה רק על 500 הדולר הראשונים. יתרות מעל זה מרוויחות שיעור קרוב יותר לממוצע בתעשייה של 0.50% APY. מגבלה מרכזית נוספת באיגוד האשראי הזה, כמו ברובן, היא שהיא זמינה רק לחברים. במקרה זה, עליך לחיות, לעבוד, להתפלל או ללכת לבית ספר במדינת וושינגטון או במחוזות נבחרים אחרים באורגון ואיידהו כדי להעפיל.

איגוד האשראי הפדרלי הדיגיטלי: 6.17% APY

DCU משלם גם 6.17% APY, אולם גם שיעור זה מוגבל ליתרה נמוכה יחסית של $1,000. תצטרך גם לבצע הפקדה מינימלית של $500 כדי להתחיל. כל הפקדה החורגת מהמקסימום של $1,000 מרוויחה רק 0.15% APY, הרבה מתחת לממוצע בתעשייה. תצטרכו גם לעמוד בדרישות החברות כדי להצטרף, המורחבות רק למי שמתגורר במחוזות נבחרים של מסצ'וסטס או בקהילת בתים משותפים משתתפת בניו המפשייר. חברים עשויים גם לעבוד עבור קבוצת מעסיקים נבחרת או להשתייך לארגון מקומי משתתף.

איגוד האשראי הפדרלי של אנדרוז: 5.75% APY

למרות שזה אכן בין התעריפים הטובים ביותר עבור חשבון חיסכון החודש, רק יתרות חשבון מ-$0.01 עד $1,000 זכאיות ל-APY של 5.75%. אלה שמעל לרמה זו, בינתיים, צוברים ריבית באחד מהשיעורים הנמוכים ביותר הזמינים ב-0.05% APY בלבד. כמו כן, רק מי שעובד עבור אחת מתוך תריסר קבוצות מעסיקים זכאיות הממוקמות במרילנד, וושינגטון די.סי., וירג'יניה או ניו ג'רזי צריכים להגיש בקשה, בהתאם לדרישות החברות של איגוד האשראי. עם זאת, אם אינך מועסק באחת מהקבוצות המפורטות כאן, Andrews FCU מצהיר שאתה יכול גם להעפיל דרך המועצה האמריקאית לצרכנות.

מילי בנק: 5.50% APY

כאן רוב הקוראים יתחילו למצוא גישה קלה יותר. הסיבה לכך היא שאמנם אין עמלות במילי בנק, אבל גם כאן אין דרישות חברות או מינימום הפקדות. כל שעליך לעשות הוא לפתוח חשבון באפליקציית Milli, הזמינה ב-Apple App Store או ב-Google Play, ואתה עומד להרוויח APY תחרותי ביותר של 5.50%.

בנק פרג: 5.50% APY

כדי לפתוח חשבון Poppy Premier Savings עם רווחים גבוהים עם שיעור APY תחרותי של 5.50%, הדבר היחיד שתצטרך כדי להתחיל הוא דרישת יתרת הפתיחה המינימלית של $1,000. שוב, אין דרישות חברות כדי ליהנות משיעור ההשתכרות הגבוה ביותר הזה. ולמרות ששיעור החיסכון משתנה בדרך כלל, מה שאומר שהוא יכול להשתנות בכל זמן נתון, המוסד הזה בסנטה רוזה, קליפורניה מבטיח לחוסכים את הריבית הגבוהה הזו למשך 90 יום מרגע פתיחת החשבון. ההפקדות כאן מוגבלות ל-2 מיליון דולר וניתן לבצע רק באמצעות בנקאות מקוונת לאחר פתיחת החשבון או על ידי ביקור בסניף פיזי.

BrioDirect: 5.35% APY

אפשרות זו גם נטולת מחרוזות למדי. פשוט הפקידו לפחות 4,000 דולר ותשמרו על יתרה של 25 דולר בחשבון החיסכון בעל התשואה הגבוהה הזה ב-BrioDirect, מותג מקוון של סטמפורד, וובסטר בנק מקונטיקט, ואתם זכאים ל-APY של 5.35%. הפקדות כאן יכולות להתבצע באמצעות תשלום מסלקה אוטומטית (ACH) מחשבון צ'קים או חיסכון קיים, או שאתה יכול לממן חשבון זה באמצעות המחאה או העברה בנקאית.

ישיר לבנקאות שלי: 5.35% APY

שוב, הימנע מדרישות חברות שנמצאות בהצעות רבות של איגודי אשראי בימים אלה עם הצעה זו מ-My Direct Banking. אתה רק צריך להביא לפחות 500 $ בשירות המקוון הזה של Flagstar Bank NA ואתה זכאי לפתוח חשבון חיסכון עם תשואה גבוהה ולהתחיל להרוויח APY גבוה של 5.35%. אפשרות זו מגיעה ללא עמלות חודשיות וכל היתרות הגבוהות מ-$1 מרוויחות את שיעור הריבית המקודם לאחר ההפקדה הראשונית של 500$.

בנק לקוחות: 5.32% APY

חשבון חיסכון זה הוא אחת האפשרויות הפחות מגבילות לחשבון חיסכון עם תשואה גבוהה בשוק כיום. תצטרך רק $1 כדי להתחיל להרוויח APY גבוה של 5.32%. אין גם מגבלות יתרה, דרישות חברות ואין דמי תחזוקה חודשיים. כמו כן, אל תהסס להוסיף כמה מזומנים שתרצה לחשבון זה ועדיין להרוויח שיעור חיסכון מוביל בתעשייה.

RBMAX: 5.32% APY

התעריף בחשבון החיסכון הזה של RBMAX מגיע ל- APY גבוה של 5.32%. גם זו אפשרות יחסית נטולת מחרוזות ורק דורשת מהמפקידים לבצע הפקדת פתיחה מינימלית של $1.

בחר בנק: 5.32% APY

חשבון חיסכון מקוון זה בעל תשואה גבוהה בלבד דורש רק $1 לפתיחת חשבון ומספק APY תחרותי ביותר של 5.32%. אחרת, אין עמלות ומערכת חוקים חופשית למדי כדי להתחיל.

שתף את הפוסט
דילוג לתוכן