מיינט הרצליה

10 שיעורי התקליטורים הטובים ביותר של פברואר 2024 (עד 6.17%)

10 שיעורי התקליטורים המובילים לפברואר 2024 נותרו ברמות גבוהות, כאשר חלק מהתקליטורים הגיעו – ואף עולים על – אחוז תשואה שנתית (APY) של 6%. עם זאת, הסוף של השיעורים האולטרה-גבוהים הללו עשוי להתקרב בקרוב, אומרת מומחית ההשקעות והסופרת של NerdWallet, אליזבת איולה.

"צרכנים צריכים לזכור שיש סיכוי שהשיעורים יתחילו לרדת בחודשים הקרובים", אומר איולה. "מסיבה זו, לפני רכישת תקליטורים, חשוב לצרכנים להעריך את היעדים הפיננסיים שלהם. זה יכול לעזור להם לקבוע אם תקליטורים מתאימים ליעדים אלה, אם תקליטורים לטווח קצר או ארוך מתאימים יותר, והאם השקעה בתקליטורים שווה את הסיכון". (ראה כמה מהתקליטורים עם התשלום הגבוה ביותר שאתה עשוי להשיג עכשיו כאן.)

הנה מה שאתה צריך לדעת על התקליטורים עם ה-APY הטוב ביותר בפברואר 2024, והממצאים המובילים שלנו למטה. עבור אלה שאינם עומדים בדרישות המגבילות לעתים קרובות מאוד הקשורות לחשבונות עם התשלום הגבוה ביותר, רשמנו גם את חמשת תעריפי התקליטורים הנגישים ביותר החודש.

מה צפוי עבור תעריפי CD בשנת 2024?

כשהאינפלציה ממשיכה לרדת ולהתקרב לרמת היעד של הפדרל ריזרב של 2%, הבנק המרכזי סימן את החודש השישי ברציפות של ריבית קרנות עצומה ב-31 בינואר. כתוצאה מכך, אנליסט הפיננסי הראשי של הבנק, גרג מקברייד, מציע לקצץ ב החודשים הבאים כמעט בלתי נמנעים; מהלך שככל הנראה ישפיע ישירות על שיעורי התקליטורים.

"תשואות ה-CD כבר הגיעו לשיא והחלו בנסיגה איטית בציפייה להורדות הריבית של הפד השנה", אומר מקברייד, ומוסיף כי "הקצב שבו התשואות הללו יורדות יתגבר ככל שנתקרב להורדות הפד בפועל, אבל אם אתה מחפש את התקליטורים עם התשואה הגבוהה ביותר, אתה עדיין תרוויח תשואות שעולות על האינפלציה. זהו מקרה נדיר עבור חוסכים, וזו תהיה עוד שנה טובה כתוצאה מכך".

עם זאת, חיזוי מה יכול לקרות לשווקים הפיננסיים הוא משחק מורכב, אומר ריאן בונד, מנהל העושר הראשי ב-Savvy Advisors. "חיוני להישאר זהירים מכיוון שהתנאים הכלכליים יכולים להשתנות במהירות", מסביר בונד. "למרות שנעילת שער טוב היום עשויה להגן עליך אם הריבית יורדת, אם תנאי השוק ישתנו והשערים ימשיכו לעלות, אתה יכול להיתקע במצב פחות רצוי".

כיצד לבחור את התקליטור הנכון

למרות הפוטנציאל לירידות עתידיות, שיעורי החיסכון בתקליטורים הם הרבה מעבר למקום בו היו רק לפני שנה. מה שבטוח, שיעור ההפקדות הממוצע עבור תקליטור ל-12 חודשים הגיע ל-1.86% ב-16 בינואר, על פי ה-FDIC (Federal Deposit Insurance Corp.). עם זאת, רק 12 חודשים לפני כן, הממוצע היה רק ​​1.28%.

ומכיוון שרבים מהבנקים ואיגודי האשראי המקוונים בלבד מסוגלים לעקוף את עלויות התקורה האדירות שעמותות גדולות יותר, כולל סניפים פיזיים, כספים והוצאות אחרות, תעריפי התקליטורים המובילים עדיין מבטיחים תשואות טובות ב- חריגה מהממוצע הארצי.

כשהשעון מתקתק, איך מוצאים את המקום הנכון להחנות את הנכסים הניתנים להשקעה? משקיעים, אומר בונד, צריכים קודם כל לחפש תכונות כמו שיעורי ריבית תחרותיים, תנאים גמישים וקנסות משיכה מוקדמת. "חיוני לבדוק היטב את האותיות הקטנות עבור כל מי שאינו מתחיל, כגון קנסות גבוהים על משיכות מוקדמות או הגבלות על גישה לכספים לפני הפירעון", אומר בונד, ומוסיף כי "עמלות נסתרות וסעיפים לחידוש אוטומטי הם גורמים נוספים שכדאי להיזהר מהם. שכן, מכיוון שהם יכולים להשפיע על ההחזר הכולל על ההשקעה."

מכיוון שתקליטורים, לפי תכנון, נועלים את כספכם ומרוויחים ריבית במהלך משך התקופה שנקבעה מראש, מקברייד מוסיף גורם מכריע נוסף הוא לקבוע כמה זמן אתה יכול להרשות לעצמך לשמור את המזומנים הנוזלים שלך באחסון. "אם אתה יכול לחיות ללא המנהלת במשך כל תקופת התקליטור, יש לך את היכולת לנעול תשואות מנצחות אינפלציה על מוצר מבוטח פדרלי", אומר מקברייד, ומוסיף, עם זאת, "אם חסר לך חיסכון חירום מספיק או לא בטוחים אם אתה יכול לקשור כסף לכל פרק זמן בתקליטור, בחר בחשבון חיסכון עם תשואה גבוהה או חשבון שוק הכסף שבו אתה יכול להרוויח תשואות תחרותיות תוך שמירה על גישה למזומנים כאשר אתה צריך את זה."

10 משיעורי התקליטורים הטובים ביותר של פברואר 2024

להלן 10 שיעורי ההפקדה הטובים ביותר לתקליטורים בפברואר 2024. כל החשבונות הללו מוגנים על ידי ה-Federal Deposit Insurance Corp. או National Credit Union Administration (NCUA), אלא אם צוין אחרת. חשוב לקרוא את כל האותיות הקטנות לפני פתיחת חשבון כדי ללמוד על מגבלות או מכשולים פוטנציאליים.

ומכיוון שכמעט כל התעריפים המובילים נמצאים באיגודי אשראי עם דרישות חברות שהופכות את רוב הקוראים לא כשירים, כללנו גם דירוג של חמשת תעריפי התקליטורים הנגישים ביותר החודש למטה.

Financial Partners Credit Union: 6.50% APY

התעודה המיוחדת ל-8 חודשים ב-Financial Partners Credit Union עומדת כתקליטור המרוויח ביותר החודש. עם זאת, זה חל רק על יתרות בין $1,000 ל-$5,000 עבור חברים חדשים במחוזות לוס אנג'לס, אורנג', ריברסייד או סן דייגו; העיר דרום סן פרנסיסקו; והעיר אלמדה, קליפורניה.

Resource One Credit Union: 6.17% APY

תזדקק ל-$500 לפחות כדי לפתוח את התקליטור הזה בן 12 חודשים ב-Resource One. כמו ברוב התעודות, לא תוכל לבצע הפקדות נוספות לאורך כל התקופה ותעמוד בפני קנסות משיכה מוקדמת על הוצאת הכסף שלך מוקדם. כמו ברוב איגודי האשראי, תצטרך גם להיות חבר כדי לנצל את התעריף הגבוה הזה. זה אומר לחיות או לעבוד במחוזות דאלאס או נורת'-מערב האריס בטקסס, או ברדיוס של 10 מייל מהסניף שלה ב-Carrollton, Texas. דרכים אחרות לקבל גישה היא על ידי עבודה עבור אחת מקבוצות המעסיקים הנבחרות שלה או אם בן משפחה כבר חבר.

איגוד האשראי הפדרלי של דקסטה: 5.90% APY

תעודות רגילות עם תאריכי פירעון של 36 חודשים ויתרות של לפחות $1,000 זכאיות ל-APY גבוה של 5.90%. כדי להיות חבר ולפתוח חשבון; אתה, בן משפחה או בן בית שלך חייב לחיות, לעבוד, להתפלל, להתנדב או ללמוד בבית ספר בניו קאסל או קנט קאנט דלאוור, או במחוז ססיל, מרילנד. אם אתה עומד בדרישות האזוריות הללו, תצטרך גם לבצע הפקדה של $5 בחשבון ולהביא שתי צורות זיהוי יחד עם הוכחת כתובת כדי להתחיל.

FCU של השלטון המקומי: 5.75%

תצטרך רק לבצע את ההפקדה המינימלית של $250 כדי לפתוח תעודת מניות ב-FCU של הממשל המקומי. עבור חשבונות עם תאריכי פירעון של 18 חודשים, יתרות חד פעמיות מעבר לסכום זה מבטיחות APY גבוה של 5.75%. עם זאת, כמו רוב איגודי האשראי, שיעור זה זמין רק לחברים במוסד זה מבוסס ראלי-צפון קרוליינה. המפקידים או בני משפחתם כאן חייבים להיות עובד או מתנדב של הממשל המקומי של צפון קרוליינה, כולל פקידים נבחרים וממונים כאחד.

איגוד האשראי של עמק ההדסון: 5.67%

הביאו את הפקדת הפתיחה המינימלית של $750 ותוכלו להרוויח 5.67% גבוהים על תעודת גמישות חדשה ל-12 חודשים ב-Hadson Valley CU. מכיוון שמדובר בחשבון גמיש, התעריפים עשויים להשתנות לאחר פתיחת החשבון. כמו כן, מכיוון שמדובר באיגוד אשראי, תצטרך לחיות, לעבוד, להתפלל, להתנדב או ללמוד בבית ספר באחד מכמה מחוזות נבחרים בצפון מדינת ניו יורק כדי להיות חבר.

איגוד האשראי הפדרלי של יוז: 5.65%

תעודת ג'מבו של 17 חודשים ב- Hughes FCU מספקת APY גבוה של 5.65% לעמידה בטווח המלא. כמו רוב תעודות הג'מבו, תצטרך להפקיד את המינימום $99,000 כדי להתחיל. מכיוון שזהו איגוד אשראי, תצטרך גם לעמוד בדרישות הזכאות המגבילות. זה אומר לחיות, לעבוד, להתפלל או ללמוד בבית ספר בטוסון, אריז. אתה יכול גם להצטרף אם אתה עובד אצל מעסיק זכאי או אם בני משפחתך הקרובים כבר חברים.

איגוד האשראי של חוף החלל: 5.61% APY

עם הפקדת פתיחה נמוכה של $500, התקליטור ל-12 חודשים ב-Space Coast CU מרוויח APY גבוה של 5.61%. בין אם אתה מתכנן לפתוח חשבון עבור עצמך או עבור ילד, כמו ברוב חברות האשראי, תצטרך להיות חבר. זה אומר לחיות או לעבוד באחד מכמה מחוזות נבחרים בפלורידה, או אם יש לך בן משפחה שכבר חבר.

איגוד האשראי הפדרלי של לאפייט: 5.61% APY

אם יש לך סכום גדול יותר להפקיד לחשבון תעודה, טווח ג'מבו של שנה זה יכול להרוויח APY גבוה של 5.61%. אתה רק צריך לעמוד בדרישת המינימום $100,000 ולהיות חבר. Lafayette FCU זמין עבור אלה שגרים, עובדים או מתפללים באזור Potomac, מד., או בחלקים נבחרים של וושינגטון הבירה. אתה יכול גם להצטרף אם אתה עובד עבור אחד מהעסקים הנבחרים של קבוצת המעסיקים של איגוד האשראי, אם אתה חבר במועצה האמריקאית לצרכנות המתגורר במרילנד, וירג'יניה או וושינגטון הבירה, או אם יש לך בן משפחה שכבר חבר. עם זאת, אם אינך עומד בדרישות הספציפיות לאזור הללו, תוכל להצטרף גם אם תהפוך לחבר במועצה ללא מטרות רווח בעלות אוריינות פיננסית בתים בכל מקום בארה"ב

בנק ברודווי: 5.60%

לא יהיו לך הגבלות חברות לקחת חלק ב-APY הגבוה הזה של 5.60% עבור מה שנקרא סופר CD לשנה אחת. עם זאת, כמו שהשם מרמז, תצטרך להביא לא מעט כסף מזומן: לפחות 500,000 $ כדי להתחיל.

ה-eBanc שלי: 5.57% APY

לא לכולם יש 50,000$ זמינים כדי להגיע להפקדה המינימלית הנדרשת לפתיחת הפקדה זמנית מקוונת ב-My eBanc. עבור אלה שכן, הם עומדים להרוויח APY גבוה של 5.57% לטווח של 6 חודשים. ללא צורך בדרישות חברות, זה כנראה נגיש יותר לחוסכים עם יתרות גדולות יותר. אין כאן גם עמלות תחזוקה ונגישות לבנקאות מקוונת בחינם דרך האפליקציה לנייד שלה.

5 תעריפי התקליטורים הנגישים ביותר של פברואר 2024

מכיוון שרבים מהתעריפים הקשורים להצעות המובילות הללו מגיעים עם דרישות חברות מגבילות ביותר, ריכזנו גם את התקליטורים הנגישים ביותר של החודש. חמשת החשבונות המובילים למטה עוקפים מגבלות אזוריות, דרישות חברות, וכולם כוללים דרישות יתרת פתיחה ניתנות להשגה של $1,000 או פחות.

בנק CIBC ארה"ב: 5.52% APY

בצע את ההפקדה המינימלית הנדרשת של $1,000 ואתה זכאי לתקליטור זה בן 13 חודשים. בניגוד לאלה מהדיסקים המרוויחים ביותר בשוק כיום, ניתן להשיג את התעריף הצנוע הזה בקלות ללא עמלות וללא דרישות חברות. רק הקפד לפקוח עין על הקדנציה שלך מכיוון שאופציה זו תתחדש כ-CD של 12 חודשים לאחר הגעה לבגרות.

BMO אלטו: 5.50% APY

אין דרישות יתרה מינימלית כדי לפתוח את התקליטור הזה בן 6 חודשים עם רווחים גבוהים ב-BMO Alto. פשוט היכנס ותממן את חשבונך בתוך תקופת החסד של 10 הימים והרוויח שיעור קבוע גבוה של 5.50% APY. לתעודה לטווח ארוך יותר, התקליטור ל-12 חודשים של הבנק מציע גם APY גבוה של 5.30% באותם תנאים.

Western Alliance Bank, מופעל על ידי רייזין: 5.46% APY

אין דרישות חברות ומינימום הפקדה של $1 נמוך לפתיחת תקליטור תשואה גבוהה ל-3 חודשים בבנק Western Alliance. מכיוון שמדובר בטווח קצר יחסית, ראוי להזכיר שהתנאים כאן מתחדשים ביום העסקים הבא לאחר הגעה לפדיון.

מרקוס מאת גולדמן זאקס: 5.40% APY

יש לך 10 ימים להגיע לדרישת ההפקדה המינימלית של $500 ולהתחיל להרוויח APY גבוה של 5.50% עבור תקליטור זה בן 14 חודשים. יתרות התקליטורים במרקוס מוגבלות למיליון דולר לחשבון.

בנק פונס, מופעל על ידי רייזין: 5.40% APY

בוא עם המינימום $1 לפתיחת חשבון בבנק מקוון בלבד זה והרוויח APY תחרותי ביותר של 5.40% בתקליטור זה לחודש. אין כאן דרישות להפקדה מקסימלית ולכן כל היתרות מתקבלות. חשבון זה מתחדש אוטומטית ביום העסקים הבא בו מסתיימת התקופה, אז הקפידו לפקוח עין על תאריך הבשלה הזה. התקליטור לשלושה חודשים כאן מגיע גם עם APY תחרותי של 5.35%.

שתף את הפוסט
דילוג לתוכן