מיינט הרצליה

10 שיעורי החיסכון הטובים ביותר בינואר 2024 (עד 6.17% APY)

התעריפים עודכנו החל מ-11 בינואר 2024

מה אתה מרוויח על החסכונות שלך עכשיו? אם זה לא יותר מ-5%, המקצוענים אומרים שאולי תרצו ללכת למקום אחר. "בסביבת השוק הנוכחית, אתה אמור להיות מסוגל להרוויח יותר מ-5% על פיקדונות", אומר מנכ"ל MaxMyInterest, מקס צימרמן. (ראה כמה מתעריפי חשבון החיסכון הטובים ביותר שתוכל לקבל עכשיו כאן.)

ואכן, לאחר שנה של עליית ריבית, כל 10 חשבונות החיסכון המרוויחים ביותר מבטיחים למפקידים לפחות 5.30% אחוזי תשואה שנתית, או APY, בינואר. עם זאת, רבים מחשבונות החיסכון המרוויחים ביותר הללו מגיעים עם כמה הישגים גדולים (כגון להרוויח רק דולר העליון על סכום קטן), ומוסדות רבים וגדולים לבנים ועדיין מספקים פחות מ-1% APY נכנסים לתוכנית החדשה שָׁנָה.

הנה הסיבה לכך ששיעורי החיסכון גבוהים כל כך במקומות מסוימים, מה התעריפים עשויים לעשות בשנת 2024 וכיצד למצוא את החשבונות המרוויחים ביותר.

מדוע חשבונות חיסכון רבים משלמים כל כך הרבה עכשיו?

יש לזה קשר רב עם ההצעה של הפדרל ריזרב לבלום את האינפלציה. "תשואות חשבונות החיסכון עלו בשנת 2023 כאשר הפדרל ריזרב המשיך במסע העלאת הריבית שלו, והעלה את הריבית ארבע פעמים במהלך השנה", אומר האנליסט הפיננסי הראשי של הבנק, גרג מקברייד, ומוסיף, עם זאת, "הפד נמצא בהמתנה מאז יולי ו 2024."

לצורך ההקשר, הבנק המרכזי החל להעלות בהתמדה את שיעור קרנות ההשוואה שלו בתחילת 2022 בניסיון להאט את טיפוס האינפלציה בעקבות שיא מגיפת ה-COVID-19. לאחר מספר פעולות חילוץ של תמריצים לצרכנים בעקבותיו, המחירים ברחבי הלוח זינקו לשיא של 41 שנים של יותר מ-9% באותו יולי. למרות שהאינפלציה כיום עדיין מעל היעד של הבנק המרכזי של 2%, המחירים התקררו משמעותית ל-3.1% בנובמבר, על פי הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה.

מבט רחב על נוף החיסכון מראה עד כמה שיעורי הפיקדונות טיפסו במהלך השנה האחרונה. לאחר יותר משנה של העלאות ריבית קבועות, חשבון החיסכון הממוצע צמח ל-0.46% APY נכון ל-18 בדצמבר, על פי הנתונים העדכניים של חברת ביטוח פיקדונות הפדרלית (FDIC). הפעם בשנה שעברה, הממוצע בתעשייה היה רק ​​0.30% APY, כך עולה מנתונים.

מה עלול לקרות לתעריפי חשבונות החיסכון בשנת 2024?

בעוד ששיעור אינפלציה נמוך יותר עשוי לייצג ציר להורדת הריבית מהבנק המרכזי בשנה הקרובה, מקברייד אומר שחשבונות חיסכון צפויים להמשיך להניב שיעור תשואה גבוה למפקידים. "אנחנו נראה שהתשואות של חשבונות חיסכון יורדות מעט, אבל אם אתה נמצא בחשבון חיסכון עם תשואה גבוהה, אתה עדיין תרוויח הרבה מעבר לאינפלציה", אומר מקברייד.

כיצד למצוא את התעריפים הטובים ביותר בחשבון חיסכון

כמו ב-2023, ההימור הטוב ביותר עבור תעריפים גבוהים יותר ב-2024 עשוי להיות בבנקים מקוונים, אומרים המקצוענים. "כמו שלעתים קרובות ניתן למצוא תמחור טוב יותר בעת קניות באינטרנט, הדבר נכון גם לגבי חשבונות בנק", מסביר צימרמן, ומוסיף כי "על ידי ביטול העלויות הכרוכות בסניפים פיזיים, הבנקים המקוונים יכולים להרשות לעצמם לשלם." (ראה כמה מתעריפי חשבון החיסכון הטובים ביותר שתוכל לקבל עכשיו כאן.)

מכיוון שהרבה בנקים גדולים ורבים אינם נואשים לפיקדונות נוספים כמו עמיתיהם הקטנים יותר, מקוונים בלבד, צימרמן אומר שגם למוסדות המדהימים הללו יש תמריץ מועט להציע תעריפים תחרותיים. "לעומת זאת, לבנקים המקוונים יש תיאבון גובר לפיקדונות והם מוכנים ויכולים לשלם תעריפים גבוהים יותר", מסביר צימרמן.

עם זאת, דיוויד קליין, מתכנן פיננסי מוסמך ויועץ עושר פרטי ב-Integrated Partners, מציין כי "אין פתרון אחד שמתאים לכולם", וכי "בסך הכל, אנו מחפשים למצוא את השיעור הגבוה ביותר האפשרי. עובד הכי טוב עבור הלקוח."

כשמחפשים את השיעור הגבוה הזה, מקברייד אומר שיש כמה קבועים שכולם צריכים לקחת בחשבון. "חשבונות החיסכון הזמינים ברמה הגבוהה ביותר מניבים כיום 5% או יותר, מבוטחים פדרליים, ורבים מהם ניתן לקבל עם הפקדות מינימליות של 100 דולר או פחות", הוא אומר. "השתמש בזה כמקל המדידה שלך אם אתה נמצא בחשבון חיסכון תחרותי, ואם לא, עבור לחשבון חיסכון כזה."

10 מחשבונות החיסכון עם התשואה הגבוהה ביותר של ינואר 2024

להלן 10 שיעורי ההפקדה הטובים ביותר עבור חשבונות חיסכון עם תשואה גבוהה בינואר 2024. כל החשבונות הללו מוגנים על ידי התאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות (FDIC) או מנהל איגודי האשראי הלאומי (NCUA), אלא אם צוין אחרת. חשוב לקרוא את כל האותיות הקטנות לפני פתיחת חשבון כדי ללמוד על מגבלות או מכשולים פוטנציאליים.

איגוד האשראי של עובדי בואינג: 6.17% APY

למרות שמשלמים APY נדיב של 6.17% עבור חשבון חיסכון לחבר יתרון, הצעה זו מגיעה עם מלכוד די גדול: היא חלה רק על 500 הדולר הראשונים. יתרות מעל אותו סף נמוך יחסית מרוויחות שיעור נמוך בהרבה של 0.50% APY. מגבלה מרכזית נוספת כאן היא שחברי איגוד האשראי הזה חייבים לחיות, לעבוד, להתפלל או ללכת לבית הספר במדינת וושינגטון או במחוזות נבחרים אחרים באורגון ואיידהו.

איגוד האשראי הפדרלי הדיגיטלי: 6.17% APY

עבור יתרה מקסימלית מעט גבוהה יותר, DCU משלם גם 6.17% APY, אולם שיעור זה חל על היתרה הראשונה של $1,000. תצטרך גם לבצע הפקדה מינימלית של $500 כדי להתחיל. כל הפקדה החורגת מהמקסימום של $1,000 מרוויחה רק 0.15% APY. תצטרכו גם לעמוד בדרישות החברות כדי להצטרף, המורחבות רק למי שמתגורר במחוזות נבחרים של מסצ'וסטס או בקהילת בתים משותפים משתתפת בניו המפשייר. חברים עשויים גם לעבוד עבור קבוצת מעסיקים נבחרת או להשתייך לארגון מקומי משתתף.

איגוד האשראי הפדרלי של אנדרוז: 5.75% APY

למרות שזה בין התעריפים הטובים ביותר עבור חשבון חיסכון החודש, רק יתרות בחשבון מ-$0.01 עד $1,000 זכאיות ל-APY של 5.75%. אלה שמעל לרמה זו, בינתיים, צוברים ריבית של 0.05% APY בלבד. רק מי שעובד עבור אחת מתוך תריסר קבוצות מעסיקים זכאיות הממוקמות במרילנד, וושינגטון די.סי., וירג'יניה או ניו ג'רזי צריכים להגיש בקשה, בהתאם לדרישות החברות של איגוד האשראי. עם זאת, אם אינך מועסק באחת מהקבוצות המפורטות כאן, Andrews FCU מצהיר שאתה יכול גם להעפיל דרך המועצה האמריקאית לצרכנות.

מילי בנק: 5.50% APY

אין כאן עמלות, דרישות חברות או מינימום הפקדות. פשוט פתחו חשבון באפליקציית Milli, הזמינה ב-Apple App Store או ב-Google Play, ואתם צפויים להרוויח APY תחרותי ביותר של 5.50%.

BrioDirect: 5.35% APY

הפקד לפחות 4,000 $ ושמור על יתרה של $25 בחשבון חיסכון עם תשואה גבוהה זה ב-BrioDirect, מותג מקוון של סטמפורד, וובסטר בנק מקונטיקט, ואתה זכאי ל-APY זה של 5.35%.

בנק חיסכון בצפון אמריקה: 5.35% APY

עם הפקדה מינימלית של $25,000, חשבון החיסכון ב-NASB מספק APY תחרותי ביותר של 5.35%. אם אינך גר ליד אחד מ-10 מיקומי הלבנים והמרגמה באזור המטרו של קנזס סיטי, חשבון זה עדיין נגיש באינטרנט.

ישיר לבנקאות שלי: 5.35% APY

תביא לפחות 500 $ בשירות המקוון הזה של Flagstar Bank NA ואתה זכאי לפתוח חשבון חיסכון עם תשואה גבוהה ולהתחיל להרוויח APY גבוה של 5.35%. אין עמלות חודשיות וכל היתרות הגבוהות מ-$1 מרוויחות את שיעור הריבית המקודם לאחר ההפקדה הראשונית של $500.

בנק לקוחות: 5.32% APY

חשבון חיסכון זה הוא אחת האפשרויות הפחות מגבילות לחשבון חיסכון עם תשואה גבוהה בשוק כיום. הסיבה לכך היא שתצטרך רק $1 כדי להתחיל להרוויח APY גבוה של 5.30%. אין גם מגבלות יתרה ואין דמי תחזוקה חודשיים, אז אל תהסס להוסיף כמה מזומנים שתרצה לחשבון הזה ועדיין להרוויח שיעור חיסכון מוביל בתעשייה.

RBMAX: 5.32% APY

התעריף בחשבון חיסכון זה של RBMAX מגיע ל-APY גבוה של 5.32%. אפשרות זו נטולת מחרוזות יחסית דורשת מהמפקידים לבצע הפקדת פתיחה מינימלית של $1.

בנק אייבי: 5.30% APY

בצע את הפקדת הפתיחה המינימלית של $2,500 והרווח APY גבוה של 5.30% על יתרות עד למיליון דולר באמצעות חשבון חיסכון עם תשואה גבוהה זה. יתרות שאינן עומדות ברף המינימלי הזה מרוויחות רק 0.05% APY. העברות ומשיכות כאן מוגבלות לשש בשנה קלנדרית.

שתף את הפוסט
דילוג לתוכן