מיינט הרצליה

10 הבונוסים הגדולים ביותר לרישום חשבון בנק בפברואר 2024, עד 20 אלף דולר

תלוי כמה כסף יש לך כדי לפתוח חשבון בנק חדש, מוסדות פיננסיים רבים הופכים מוכנים יותר ויותר להוציא אלפי דולרים, או יותר, כדי לאבטח את העסק שלך. אכן, בונוס ההרשמה המוביל החודש מגיע לסכום מדהים של $20,000 – אבל יש מלכוד גדול.

מכיוון שלעתים קרובות נדרשים אלפי דולרים (או לפעמים מיליונים) כדי לזכות לבונוסי ההרשמה הגדולים ביותר, כמה מומחים טוענים שלצרכנים עשויים להיות טובים יותר עם חיסכון או חשבון עו"ש המציע ריבית תחרותית. (ראה כמה מחשבונות החיסכון עם התשלום הגבוה ביותר שאתה יכול להשיג עכשיו כאן.) אבל אם זה בונוס במזומן שאתה מחפש, הנה 10 ההצעות המשתלמת ביותר כרגע. אם אינך זכאי לסכום הגדול ביותר – ורובם לא – רשמנו למטה גם כמה מהבונוסים המזומנים הניתנים להשגה עם דרישות צנועות יותר.

מדוע הבנקים מציעים בונוסים במזומן?

כמו ברוב ענפי העסקים, הבנקים אוהבים להוסיף לקוחות חדשים, אומר כתב הבנקאות הצרכנית של Bankrate מתיו גולדברג. "ברגע שלבנק יש לקוח, פוטנציאל קל יותר להציע מוצרים אחרים ללקוח", מסביר גולדברג, ומוסיף כי "בדרך כלל, ככל שללקוח יש יותר מוצרים בבנק, כך גדל הסיכוי שהלקוח ישקול להישאר".

אז למרות שבונוס הרשמה עשוי להיראות כמו דרך מהירה להוסיף קצת מזומנים ליתרה שלך, מוסדות פיננסיים באמת מקווים לשמור אותך על הסיפון. הסיבה לכך היא שחשבונות בנק נוטים להיות מערכת יחסים ארוכת טווח: לקוח ממוצע של חשבון עו"ש בארה"ב נשאר בבנק שלו בערך 17 שנים, על פי סקר Bankrate.

יתרה מכך, הפיקדונות בבנקים פיגרו בשנים האחרונות, כאשר נתוני ה-Federal Deposit Insurance Corp. (FDIC) מראים שסך הפיקדונות למעשה ירד במשך שישה רבעונים רצופים.

עם כיסים מתהדקים משנים של אינפלציה מתמשכת, ועליית הריבית שלאחר מכן, גולדברג אומר שבדרך כלל נדרשת איזושהי הצעה – בין אם זה בונוס או שיעור חיסכון אטרקטיבי – כדי להזיז את המחט עבור צרכן פוטנציאלי. "אני חושב שהאמריקאים בדרך כלל רואים את הבנק שבו יש להם את חשבון העובר ושב שלהם כמערכת יחסים ארוכת טווח – אנשים בדרך כלל לא רוצים להעביר את ההפקדה הישירה שלהם לבנק חדש או לשנות תשלומי חשבונות אוטומטיים", אומר גולדברג. "אז זה בדרך כלל הגיוני לפדות אותם בבנק שאתה באמת רוצה לעשות בו בנק. אולי לא תרצה שיהיה לך חשבון בבנק אם אין לו תכונה שאתה תלוי בה ואוהב להשתמש בה."

האם בונוסים שווים את המרדף?

בעוד שבונוסים להרשמה עשויים בהחלט להיות סיבה מספקת לפתוח חשבון בנק חדש, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. בתור התחלה, הצעות בונוס רבות דורשות כמויות גדולות של מזומן כדי להעפיל. לאחרים יש גם כללים לבעלי חשבונות חדשים המחייבים מספר מסוים של עסקאות בדולר גבוה במהלך מספר שבועות או חודשים כדי להרוויח.

כאשר מסתכלים על כמה מהבונוסים הגדולים ביותר הזמינים בשוק כיום, מומחית ההשקעות והפיננסים האישיים של NerdWallet והסופרת Elizabeth Ayoola אומרת שרוב הצרכנים צריכים לשקול לגשת לכל הצעה בספקנות כדי להיות בטוחים שהם שואלים את השאלות הנכונות. "חלק מהשאלות האלה עשויות לכלול דרישות זכאות לקידום, כמה זמן אתה צריך לשמור את החשבון, עמלות עסקה, זמני המתנה לפני קבלת בונוסים, דמי ניהול חשבון ויתרות מינימום נדרשות", אומר איולה. "אם לאחר איסוף תשובות לשאלות אלו, ההצעה עדיין נראית אטרקטיבית, פתיחת החשבון עשויה להיות מהלך פיננסי חכם".

"בסביבת הריבית הגבוהה הזו, חשוב לעשות את החשבון כדי לראות אם חשבון חיסכון עם תשואה גבוהה הוא עסקה טובה יותר מאשר בונוס", אומר גולדברג. "אבל קחו בחשבון שלחשבונות חיסכון יש בדרך כלל תשואות משתנה – כך שהתשואות השנתיות באחוז חיסכון (APY) עשויות לרדת השנה בבנקים מסוימים, בהתאם לפעולות הפדרל ריזרב". (ראה כמה מחשבונות החיסכון עם התשלום הגבוה ביותר שתוכל להשיג עכשיו כאן.)

אם אינך זכאי (ורובם לא יהיו זכאים לפחות לחלק מהבונוסים הגדולים ביותר הזמינים כעת), גולדברג מוסיף כי בנקים רבים גם מספקים תשואות בדרך של אחוזי תשואה שנתית גבוהים, או APY, עם מוצרים שונים כולל חשבונות חיסכון תשואה ותעודות פיקדון – שרבים מהם מספקים שיעורים גבוהים בהרבה מ-5% APY.

10 בונוסי ההרשמה המובילים לפברואר 2024

אם אתה מחפש חשבון בנק חדש ויש לך לא מעט מזומנים נזילים זמינים כדי לבצע את המהלך, הנה הבונוסים הטובים ביותר לרישום חשבון בנק של פברואר 2024. רק הקפד לקרוא את האותיות הקטנות להבטיח שאתה עומד בכל הדרישות.

אם אינך זכאי, כללנו גם כמה מהצעות הבונוס הנגישות יותר למטה.

M1: עד $20,000

אם יש לך הרבה נכסים הניתנים להשקעה (ואנחנו מתכוונים להרבה), ואתה מעוניין להעביר את הכסף שלך לפתיחת חשבון חדש, הצעה זו מ-M1 עשויה להיות דרך מהירה להרוויח קצת מזומנים נוספים ולהגביר את איזון. העבר מינימום של $100,000 לחשבון תיווך וייתכן שתהיה זכאי לפחות לכמה מזומנים לקידום מכירות. אם תוסיף יותר מ-7 מיליון דולר של נכסים זכאים לפני המועד האחרון של 31 במרץ, M1 ימתיק את הקופה על ידי הוספת $20,000 ליתרה שלך.

Tastytrade: עד $5,000

לקוחות חדשים של Tastytrade שיממנו את חשבונות ההשקעה שלהם ב-$5,000 לפחות עד ה-31 במרץ, יהיו זכאים לבונוס במזומן. אבל צריך חשבון עם יותר ממיליון דולר כדי להיות זכאי לבונוס מקסימלי של 5,000 דולר. כמו בכל הבונוסים בחשבון, חשוב לקרוא את הפרטים לפני הפתיחה. הקפד להשתמש בקוד ההפניה "MYNEWBONUS" בעת הגשת הבקשה.

חשבון Citi Personal Wealth Management: עד $5,000

פתח חשבון Citi Personal Wealth Management לפני ה-31 במרץ עם לפחות 50,000 $ בקרנות חדשות לבנק, ואתה עומד להרוויח בונוס גבוה יחסית של 500 $. עבור חשבונות חדשים עם לפחות 2 מיליון דולר בכסף חדש לבנק, סיטי תוסיף 5,000 דולר.

חשבון עו"ש HSBC Premier: עד $4,000

לקוחות HSBC חדשים יכולים לזכות בבונוס של $1,500 במזומן עבור הפקדה או השקעה של $100,000 עד $199,999.99 בחשבון עו"ש Premier לפני המועד האחרון של 27 במרץ. למי שמפקיד או משקיע יותר מ-$500,000, HSBC תוסיף עוד 3,500$ בונוס לקופה. עם זאת, אתה יכול גם להרוויח $500 נוספים כאשר אתה מגדיר הפקדות חודשיות ישירות של לפחות $5,000 למשך שלושה חודשים כדי להמתיק את קופה הבונוס. אתה רק צריך לבצע את ההפקדות הנדרשות בתוך 30 ימים קלנדריים מפתיחת חשבון עו"ש חדש ולשמור על היתרה הנדרשת במשך שלושה חודשים שלמים רצופים.

מִרדָף: עד $3,000

הפקד בין $150,000 ל-$249,000 בחשבון Chase זכאי לפני המועד האחרון של 17 באפריל ותוכל להרוויח עד $1,000. למי שההפקדות עולות על $500,000 עד המועד האחרון, צ'ייס יוסיף $3,000 לחשבון שלך. רק תצטרך לבצע את יתרת ההעברה המינימלית שלך בתוך 45 יום מההרשמה ועל ידי העברת הסכום המזכה של ההפקדות לשילוב של חשבונות צ'קים זכאים, חיסכון ו/או חשבונות JP Morgan Wealth Management ללא פרישה שנפתחים בסניף צ'ייס ומטופל על ידי יועץ לקוחות פרטי של JP Morgan. עבור כל חשבון שתבחר, רק תצטרך לשמור על היתרה המתאימה למשך 90 יום ואתה מוכן.

חשבון עובר ושב של סיטי: עד $2,500

חשבונות צ'קים שנפתחו לפני ה-8 ביולי יכולים לזכות בבונוס מזומן של עד 2,500 $ עבור ביצוע הפקדה מינימלית של 300,000 $ במהלך 20 הימים הראשונים. אם אתה מסוגל לשמור על יתרה זו במשך 60 יום מהיום ה-21 לפתיחת החשבון, הבונוס הזה במזומן הוא שלך. יש לציין שנאמנויות חיים, נאמנות, נכסים, עסקים או חשבונות פרישה – IRAs, SEPs, CESAs, או תוכניות פנסיה לרכישת כסף ותוכניות חלוקת רווחים – אינם איכותיים. גם חשבונות בינלאומיים של בנק אישי, Citi Private Bank ו-Citi Alliance אינם זכאים להצעה זו.

וולס פארגו פרמייר בדיקה: עד $2,500

פתח חשבון Wells Fargo Premier Checking עד ה-1 באפריל עם הפקדה מינימלית של $25, הוסף $250,000 בכסף חדש עד ליום ה-45 לפתיחת החשבון, שמור על היתרה שלך לפחות 90 יום, ותוכל להיות זכאי לבונוס של $2,500 נכבד. כמו כן, תצטרך להביא קוד הצעת בונוס לבנקאי בזמן פתיחת החשבון במיקום סניף פיזי כדי להפעיל את ההצעה, לכן חשוב לעקוב אחר האותיות הקטנות.

שטיפת בנק בדיקה מלאה: עד $2,500

שמור על יתרת חשבון ממוצעת לשלושה חודשים של לפחות 10,000 $ ואתה זכאי לבונוס בבנק Flushing. עבור יתרות מעל $250,000, הבונוס כאן מסתכם ב-$2,500. עם זאת, הצעה זו זמינה רק ללקוחות חדשים ורק חשבון אחד לכל לקוח.

חשבון עו"ש עסקי הנטינגטון: עד $1,000

בצע הפקדה מצטברת מינימלית של לפחות $20,000 תוך 30 יום מפתיחת חשבון חדש של Huntington Unlimited Plus Business Checking עד ה-30 באפריל וייתכן שתהיה זכאי לבונוס הרשמה בסך $1,000. אתה רק צריך לשמור על סף יתרת החשבון המינימלי למשך 60 יום לאחר עמידה בדרישת ההפקדה המינימלית עם כסף חדש לבנק ולהשאיר את חשבונך פתוח למשך 90 יום לפני שתהיה זכאי.

הבנק האמריקאי: עד $800

פתח חשבון צ'קים וחיסכון חדש בבנק האמריקאי לפני 12 במרץ ותוכל לשלב את הבונוסים שלך כדי להרוויח עד $800. כדי להיות זכאי, תצטרך לבצע הפקדות ישירות של $10,000 לפחות לחשבון חדש של בנק ארה"ב Smartly Checking תוך 90 יום מפתיחת החשבון. לאחר מכן, הוסף עוד $300 לקופה שלך על ידי פתיחת חשבון US Bank Standard Savings עם לפחות $25,000 בכסף חדש לבנק עד ה-31 במרץ ושמור על יתרת המינימום הזו עד ה-30 ביוני.

5 בונוסי ההרשמה הכי ניתנים להשגה של פברואר 2024

מכיוון שרובנו לא מיליונרים, ריכזנו גם דירוג של הצעות בונוס הרשמה מציאותיות יותר. אלה כוללים בונוסים במזומן עבור חשבונות חדשים עם דרישות יתרה מינימלית של או מתחת ל-$5,000 ולהימנע מהגבלות חברות.

ארנק וירטואלי PNC: עד $400

בעלי חשבונות חדשים של חבילת חשבון זו ב-PNC עומדים להרוויח בונוס גבוה יחסית של $400 עבור המאמץ שלהם. פשוט צור חשבון חדש והפקד ישירות – דרך תלוש משכורת, פנסיה, ביטוח לאומי או צורה רגילה אחרת של הכנסה חודשית – של לפחות 5,000 $ בתוך 60 הימים הראשונים ואתם מסודרים.

בדיקת הטבות הנטינגטון: עד $400

פתח חשבון הטבות צ'ק עד למועד האחרון של 7 בפברואר עם הפקדות מצטברות של 1,000 $ לפחות תוך 90 יום מפתיחת החשבון ואתה עומד להרוויח בונוס אטרקטיבי של $400. עם זאת, הצעה זו זמינה רק לתושבים בקולורדו, אילינוי, אינדיאנה, קנטקי, מישיגן, מינסוטה, אוהיו, פנסילבניה, דרום דקוטה, מערב וירג'יניה וויסקונסין.

וולס בדיקה יומיומית של פארגו: עד $300

פתח חשבון Everyday Checking חדש מ-Wells Fargo עד ה-1 באפריל וייתכן שתהיה זכאי לבונוס גבוה של $300 במזומן. כדי להיות זכאי, תצטרך לבצע את הפקדת הפתיחה המינימלית של $25, לבצע הפקדות אלקטרוניות של $1,000 לחשבונך תוך 90 ימים קלנדריים מפתיחתו הראשונית, והבונוס הזה יופיע תוך 30 יום. הקפד לקרוא את האותיות הקטנות לפרטים נוספים.

SoFi בדיקה וחסכון: עד $300

מממן את חשבון ה-SoFi החדש שלך עם לפחות 5,000 $ בהפקדות ישירות מתאימות במהלך תקופת הקידום שלו ותוכל להרוויח עד 300 $ עבור המאמץ שלך. יתרות מתאימות מ-$1,000 ל-$4,999 עומדות להרוויח בונוס של $50.

Truist One Checking: עד $300

יש לך עד 27 בפברואר כדי להעפיל לבונוס הרשמה התחרותי הזה של $300 ב-Trust. כדי להיות זכאי, תצטרך לפתוח חשבון מקוון עם קוד ההטבה TRUISTCHKQ323 ולבצע לפחות שתי הפקדות מתאימות בסכום כולל של $1,000 תוך 90 יום מפתיחת החשבון.

שתף את הפוסט
דילוג לתוכן