מיינט הרצליה

תקליטור זה מציע 6.5% – ועוד 5 תעודות פיקדון עם APY של 6% ומעלה

האם השקעה בתקליטור מתאימה לך?

לא חסר תקליטורים שמציעים APY של יותר מ-5-6% כרגע (ראה כמה מהתקליטורים עם התשלום הגבוה ביותר כאן), אבל זה שהם זמינים לא אומר בהכרח שאתה צריך לקפוץ על ההזדמנות להשקיע באחד. , או אפילו שאתה יכול לנצל אותם.

הזן את האותיות הקטנות: רוב תעודות ההפקדה המשתלמים ביותר כרגע מוצעים על ידי איגודי אשראי שבדרך כלל יש להם דרישות חברות. לאחרים יש משך זמן קצר מאוד (כמו 6-8 חודשים), כך שבעוד שה-APY עשוי להיות 6.17%, זה לא אומר בעצם שתרוויח את האחוז המלא הזה אם לא תחזיק את התקליטור במשך שנה שלמה.

להלן כמה מהדיסקים שמצאנו שמשלמים 6% ומעלה (פרטים עליהם בהמשך), וכן מה כדאי לדעת לפני שמקבלים אחד.

Financial Partners Credit Union

6.50% APY למשך 8 חודשים

Northeastern CD Health Care Credit Union

6.17% APY למשך 6 חודשים

איגוד אשראי פדרלי של קהילה מורכבת

6% APY בתקליטור של 6 חודשים

להעצים את איגוד האשראי הפדרלי

6% APY בתקליטור ל-3 חודשים

איגוד האשראי הפדרלי של באייר Heritage

6.183% APY בתקליטור ל-12 חודשים

טרוויס קרדיט יוניון

6% APY בתקליטור ל-4 חודשים

צפו בתנאי הקנסות ובקנסות המשיכה המוקדמת: "כשאתה רואה תקליטור עם תעריף גבוה בהרבה מאחרים, תמיד שאל היטב על התקופה שבה אתה צריך להשאיר את כספך מוקפא ואם התקופה הזו מתאימה לך", אומר המתכנן הפיננסי המוסמך אלונסו רודריגז סגרה ב-Advise Financial.

מונחי תקליטור נפוצים נעים בדרך כלל בין 3 חודשים ל-5 שנים, כאשר טווחים רבים נופלים בתחום של 6 חודשים, 12 חודשים ו-24 חודשים. אם תצטרך לגשת לכספים שלך לפני הפירעון, התכונן לעונש. לבנקים ואיגודי אשראי שונים יש קנסות משיכה מוקדמת שונים, הנעים בין ריבית של כמה חודשים לריבית של שנה.

כמו כן, חיוני לדעת אם ההחזר שלך משולם מדי חודש או בסוף התקופה. חלק מהתקליטורים משלמים ריבית שנצברו בכל חודש, בעוד שאחרים הופכים את המשקיעים שלמים לאחר שהגיעו לבשלות.

לשאול שאלות: "קרא את האותיות הקטנות ואם אינך מבין זאת, שאל את הבנק כל מה שאתה לא מבין, לא משנה כמה פשוט זה נראה. גלה אם יש עונשים או אם השיעור יכול להשתנות עם הזמן", אומר סגרה.

ודא שתקליטור מתאים לתוכנית הפיננסית הכוללת שלך: לפני שתנעלו את עצמכם בתקליטור, המתכנן הפיננסי המוסמך מייק פאלמר ב-Ark Royal Wealth Management אומר שעליך לקחת בחשבון מהי הבשלות של התקליטור, כמה אתה משקיע ואיזה מקורות נזילות נוספים יש לך.

ואכן, כפי שאומר המתכנן הפיננסי המוסמך אמיר נור ב-United Financial Planning Group, "הכי טוב לשבת ולבדוק את התוכנית הפיננסית האישית שלך ולקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר. אם אתה יכול לנעול תעריף גדול או לא, חייבת להיות החלטה שמתקבלת מתוך ההקשר של היעדים הפיננסיים הרחבים יותר שלך." (ראה כמה מהתקליטורים עם התשלום הגבוה ביותר כאן.)

תראה אם ​​אתה בכלל זכאי: לאיגודי אשראי רבים יש דרישות חברות מחמירות – כמו שאתה חייב לגור באזור מסוים במדינה, או לעבוד אצל מעסיק מסוים – ואם אתה לא זכאי, לא תוכל לקבל את התקליטורים שלהם. להלן הדרישות עבור התקליטורים המפורטים לעיל:

  • Financial Partners Credit Union מציעה מבצע של 8 חודשים לחברים חדשים בלבד, עם הפקדה מקסימלית של $5,000 והפקדה מינימלית של $1,000 ב-6.50%. הצעה זו זמינה רק לחברים חדשים בלוס אנג'לס, אורנג', ריברסייד, סן דייגו, דרום סן פרנסיסקו ואלאמדה.

  • Northeastern Healthcare Credit Union מציעה מבצע דצמבר עבור תעודת מניה ל-5 חודשים (גרסת תקליטור של איגוד אשראי) ב-6.17% APY לכסף חדש בלבד. עם זאת, על מנת להיות זכאי, תצטרך להיות מועסק או משויך לתעשיית הבריאות או כעובד בבית החולים יום קימבל, מועצת המנהלים של מועצת הנשים ושירותי ההתנדבות, בית מרקחת, בית אבות, שירות אמבולנס, שירותי בריאות חברתית ונפש מאוחדים או כרופא, במרפאת שיניים והצוות שלהם. התעריפים המפורסמים שלהם מבוססים גם על ציון אשראי של 680 ומעלה.

  • איגוד אשראי פדרלי של קהילה מורכבת היא מציעה APY של 6% על תקליטורים של 6 חודשים עם הפקדת כסף חדש מינימלית של $500, ללא יכולת חידוש אוטומטי וקנס דיבידנד של 90 יום על משיכה מוקדמת. כדי להיות זכאי לחברות, עליך לגור, לעבוד, להתפלל או ללמוד בבית ספר באחד מיותר מתריסר מחוזות בטקסס, כולל לובוק, מידלנד ו-וורד.

  • להעצים את איגוד האשראי הפדרלי מציעה APY של 6% על תעודות מניות ל-3 חודשים עם יתרות של עד 100,000$ והפקדה מינימלית של 500$. דרישות הזכאות כוללות עבודה עבור או פרישה ממספר חברות הרשומות באתר האינטרנט שלהן, כולל Paychex Inc, Hammermill, T-Mobile USA ומאות אחרות.

  • איגוד האשראי הפדרלי של באייר Heritage מציעה מבצע עונתי של "Santa Helper" על תעודות מניות ל-12 חודשים עם 6.183% APY בהפקדות פתיחה מינימליות של $100 והפקדות מקסימליות של $100,000 עד ה-15 בדצמבר. כדי להיות זכאי להצעה זו, עליך להיות עובד של Bayer Corporation או לחיות, לעבוד, להתפלל או ללמוד בבית ספר במחוזות מסוימים של מערב וירג'יניה, אוהיו, דרום קרוליינה וטקסס.

  • הפקדות מינימליות של $500 יכולות להרוויח 6% APY ב טרוויס קרדיט יוניון על תקליטורים של 4 חודשים עם חשבון ע"ש TCU קיים או חדש עם הפקדה ישירה ושלוש הפקדות ישירות של כסף חדש בסכום כולל של מינימום $2,000 בחשבון העו"ש שלך ב-TCU תוך 90 יום מפתיחת חשבון האישור. כדי להצטרף ל-TCU, עליך לגור, לעבוד, להתפלל או ללמוד בבית הספר במחוזות סולאנו, יולו, קונטרה קוסטה, מרסד, נאפה, אלמדה, קולוסה, פליסר, סקרמנטו, סן חואקין, סונומה או סטניסלאוס, להיות אנשי צבא או אזרחים של טראוויס אייר. כוח בסיס או להיות בני משפחה קרובים של החברים הנוכחיים.

כשמומחים משערים שהריבית עשויה לרדת ב-2024, אתם עשויים לתהות האם זה הזמן להשקיע בתקליטור בתשלום מרשים של 6%. הנה מה שמומחים אומרים שאתה צריך לדעת אם אתה מנסה לתפוס את התשואות הטובות ביותר.

שתף את הפוסט
דילוג לתוכן