מיינט הרצליה

הלוואה למסורבים

זו יכולה להיות חוויה כואבת עבורך כאשר מלווה דוחה את בקשת ההלוואה שלך, בין אם מדובר על משכנתא, הלוואה לסטודנטים או הלוואה אישית. למרות שאולי אינך יודע מה לעשות, אתה יכול לנקוט בפעולות כדי להגדיל את סיכויי האישור שלך לבקשות עתידיות. אנו נדריך אותך מה עליך לעשות לאחר סירוב וכיצד תוכל לקבל מימון עבור הלוואה למסורבים.

להלן שלושה צעדים מיידיים שיש לנקוט עבור הלוואה למסורבים.

1. זהה מדוע ההלוואה שלך נדחתה:

לפני שאתה מגיש בקשה מחדש להלוואה, הקדיש זמן לזהות מדוע המלווה שלך דחה את בקשתך. יכול להיות שזה בגלל שלא עמדת ביחס החוב להכנסה (DTI) ובדרישות המינימום של ציון האשראי, רשומים פריטים שליליים בדוח האשראי שלך או ביקשת יותר מדי כסף. אם אינך יכול לקבוע את הסיבה בעצמך, צור קשר עם המלווה.

על פי חוק שוויון הזדמנויות אשראי, יש לך את הזכות לשאול את המלווה שלך מדוע הוא דחה את בקשתך, כל עוד תבקש תוך 60 יום. לאחר שתבקש הסבר, על המלווה לספק לך סיבה ספציפית לדחייתך. אתה יכול להשתמש במידע שהוא נותן לך כדי לעזור לתקן בעיות.

2. הסר שגיאות או הערות שליליות מדוח האשראי שלך:

הלוואה קטנה

לאחר שתזהה את הסיבה להכחשה, עיין בדוח האשראי שלך. אם יש לך סימנים שליליים, כגון חשבונות באיחור או בפיגור, זה יכול לפגוע בזכאותך להלוואה. בזמן שאתה מסתכל על דוח האשראי שלך, ודא שכל חשבון שהוא רשום שייך לך ומדויק.

יש לך זכות לערער על מידע לא מדויק המוצג בדוח האשראי שלך עם כל שלוש לשכות האשראי. למרות שאתה יכול לשלם לחברת תיקון אשראי כדי לערער על הפריטים השליליים עבורך, אתה יכול לעשות זאת גם בעצמך. אין חיוב לערער על מידע לא שלם או לא מדויק. 

קרא על הלוואה ללא כרטיס אשראי כאן.

3. שפר גורמי הכשרה מרכזיים אחרים:

בנוסף להסרת שגיאות או הערות שליליות מדוח האשראי שלך, עליך לשקול לשפר שני גורמי מפתח נוספים שמלווים לוקחים בחשבון כאשר הם בודקים את הבקשה שלך: ציון האשראי שלך ו-DTI.

דירוג אשראי:

ציוני אשראי נמוכים יכולים להוביל לדחיות בקשות להלוואה. המלווים משתמשים בניקוד זה כדי להעריך כמה סיכון אתה מהווה בתור לווה. FICO הוא מודל ניקוד נפוץ שמלווים משתמשים בו, עם ציונים הנעים בין 300 ל-850. מועמדים עם ציוני אשראי טובים (לפחות 670) בדרך כלל חווים שיעורי אישור גבוהים יותר; מועמדים עם ציונים נמוכים יותר עשויים שלא להיות זכאים.

יחס חוב להכנסה:

המלווים עשויים גם לדחות את בקשת ההלוואה שלך אם יחס ה-DTI שלך גבוה מדי. הם מסתכלים על המספר הזה כדי להעריך את יכולתך להחזיר את ההלוואה החדשה תוך טיפול בעומס החוב הנוכחי שלך. המלווים מעדיפים בדרך כלל יחסים של 36% או פחות; עם זאת, חלקם עשויים לאשר מועמדים בעלי כישורים גבוהים עם יחס של עד 50%.

כדי לחשב את ה-DTI שלך, המלווה מחלק את נטל החוב החודשי הנוכחי שלך בהכנסה ברוטו החודשית שלך. לדוגמה, אם עומס החוב החודשי הנוכחי שלך הוא $3,000 וההכנסה החודשית ברוטו שלך היא $4,000, יחס ה-DTI שלך יהיה 75% ($3000 / $4,000).

אסטרטגיות לטווח קצר להגדלת סיכויי האישור:

נסה את ארבע הטקטיקות לטווח הקצר כדי להגדיל את סיכויי האישור שלך אם מלווה ידחה את בקשת ההלוואה שלך.

1. הסמכה מוקדמת עם מלווים אחרים:

מכיוון שלמלווים שונים יש דרישות הלוואות שונות, נסה להירשם מראש עם מלווים אחרים. כאשר אתה מזכה מראש, המלווה צריך לתאר אילו תנאים תקבל אם בקשתך תצליח, כולל סכום ההלוואה שלך ושיעור הריבית; אין השפעה על ניקוד האשראי שלך מכיוון שמלווים בדרך כלל מבצעים רק בדיקת אשראי רכה.

אם אינך מסוגל להכשיר מראש עם בנק מסורתי או מלווה מקוון, נסה להגיש בקשה דרך איגוד אשראי מקומי. מוסדות ללא כוונת רווח, בבעלות חברים, עשויים להיות מוכנים יותר להעניק לך הלוואה על סמך התמונה הפיננסית המלאה שלך, ולא רק על ציון האשראי שלך.

2. ספק בטחונות:

מתן בטחונות (משהו בעל ערך המבטיח את ההלוואה) עשוי לשפר את הסיכויים שלך לזכות בהלוואה; הלוואה המשתמשת בבטחונות נחשבת להלוואה מובטחת. כמה דוגמאות נפוצות לבטוחות כוללות פיקדון במזומן, תעודת רכב או חשבון חיסכון. מכיוון שהמלווה יכול לעקל את הביטחונות שלך אם לא תחזיר את ההלוואה שלך, ייתכן שהוא יהיה מוכן יותר לאשר את ההלוואה שלך.

3. בקש סכום הלוואה נמוך יותר:

חלק מהמלווים עשויים לדחות את ההלוואה שלך מכיוון שביקשת ללוות יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להחזיר. אם זה המקרה, בקשו מהמלווה שיאשר לכם סכום הלוואה נמוך יותר.

קרא על הלוואה מיידית במזומן שוק אפור כאן.

שתף את הפוסט
דילוג לתוכן