מיינט הרצליה

אחוזה של 166 מיליון ₪; הנה הסיבה" data-reg = "פריאנקה צ'ופרה, ניק ג'ונאס עוזבים את האחוזה שלהם בקליפורניה בשווי 166 מיליון דולר, כשהיא הופכת ל'כמעט בלתי ראויה למגורים'; הנה הסיבה">פריאנקה צ'ופרה, ניק ג'ונאס עוזבים את האחוזה שלהם בקליפורניה בשווי 166 crore, כשהיא הופכת "כמעט בלתי ראויה למגורים"; הנה הסיבה

ניק ג'ונאס ופריאנקה צ'ופרה שילמו 20 מיליון דולר (כמעט 166 crore) בשנת 2019 עבור אחוזת קליפורניה שלהם עם הרבה מאפיינים מתקדמים. עם זאת, הם התמודדו עם בעיות עם הנכס המפואר זמן קצר לאחר רכישתו.

באחוזה שבעה חדרי שינה, תשעה חדרי רחצה ומטבח שף. יש בו גם חדר יין מבוקר טמפרטורה, מגרש כדורסל מקורה ומסלול באולינג פנימי. כמו כן, יש בו קולנוע ביתי, טרקלין בידור וספא עם מקלחת אדים. בנוסף, באחוזה יש חדר כושר בשירות מלא וחדר ביליארד. עם זאת, בעיות צצו במהירות.

קרא גם: תקציב 2024: הממשלה מציעה תוכנית דיור למעמד הביניים, בתים כפריים של 2 מיליון כדי לקבל גיבוי

בעיות איטום ליד הבריכה והספא גרמו לצמיחת עובש באחוזה, כפי שנאמר במסמך משפטי שהגיע לידי עמוד שישי. המצב החמיר עם דליפת מים במקום המנגל.

הבעיות לכאורה הפכו את הבית ל"כמעט בלתי ראוי למגורים" ו"מסוכן מנקודת מבט בריאותית לכיבוש", הוסיף הפרסום.

בני הזוג נקטו בצעדים משפטיים כדי לטפל בבעיה. באמצעות הנאמן שלהם, הם ביקשו לבטל את הרכישה או לקבל כסף עבור תיקונים והפסדים אחרים.

קרא גם: תחזית נדל"ן 2024: האם מימון דיור בר השגה מוכן להמראה?

תיקון האיטום עשוי לעלות יותר מ-1.5 מיליון דולר ( 12.4 מיליון). בסך הכל, הם עשויים להזדקק לכ-2.5 מיליון דולר ( 20.7 מיליון) עבור כל הנזקים. המאבק המשפטי כולל קבוצות רבות כמו הבונים וקבלני המשנה. כך הסביר פרד פנסטר, עורך הדין של הנאמן.

ניק, פריאנקה עברו דירה

ניק, פריאנקה ובתם עברו למגוריהם על רקע הסכסוך המשפטי המתמשך ותיקוני הרכוש, הוסיף הפרסום. לא ידוע אם יחזרו לבית, הריק ולא מושכר כרגע.

קרא גם: Outlook 2024: מה יהיו המגמות המתפתחות בשוק הנדל"ן?

למרות התיק המשפטי המתמשך, שלא סביר שיגיע למשפט לפני 2025, ג'ונאס וצ'ופרה יכולים לבחור לחזור לביתם בכל עת. התביעה אינה מגבילה אותם מלעשות זאת. מקורבים לבני הזוג אומרים שהם עצובים אך מקווים שהבית יתוקן בקרוב, הוסיף הפרסום.

הסיפור הבא
שתף את הפוסט
דילוג לתוכן