שלל רב לבני הרצליה בהתעמלות הקרקע. באליפות הפועל האחרונה שנערכה ביום שישי האחרון בעמק הירדן, הצליחו בנות אגודת בנות הרצליה לזכות בתארים רבים. בתחרות בה לקחו חלק קבוצות הפועל מהיישובים תל אביב, ראשון לציון, גדרות, נהריה, משגב ועמק הירדן, הייתה ידן של ההרצלייניות על העליונה במספר רב של תחרויות.

בין המתעמלות הזוכות של בני הרצליה ניתן למצוא את ליאן רומנו (תחרויות מקבילים, קרקע וקרב רב), אמילי רומנו (קורה), רוני כץ (קורה וקרב רב), אגם רזניק (קפיצות), שירה לב רן (מקבילים, קורה, קרקע וקרב רב), שיר הברפלד (קפיצות, קורה וקרב רב) ונויה מזרחי (מקבילים). את הקבוצה מאמנות ורוניקה זיסמן וכרמל פרנק ביחד עם המדריכות שחר אלשטיין ומיקה ויגודסקי.

שיר הברפלד ונויה מזרחי

 מנהל הענף באגודה, חיים מועלם, אמר לאחר התחרויות: "קטפנו בתחרות הרבה גביעים ומדליות. אליפות הפועל למעשה היא אליפות שנערכת פעם בשנה. מאחר שאנחנו בני הרצליה, אז פעם אנחנו הולכים לאליפות הפועל ופעם לאליפות מכבי. אם מתייחסים מבחינה כלל ארצית, אז התוצאות אומרות שאנחנו מדורגים יפה.

ליאן ואמילי רומנו

"המקומות שלקחנו פה, הם לא בדיוק אותם מקומות באליפות ישראל" מוסיף מועלם, "אבל בגדול, זה אומר שאנחנו אגודה מאוד מושקעת וטובה עם מאמנים מאוד טובים. ההשקעה שלנו בילדים לאורך זמן מוכיחה את עצמה. אמנם יש אגודות שמתאמנות הרבה יותר שעות מאיתנו וזה לא בדיוק החתך של אליפות ישראל, אבל זה כן אומר שאנחנו אחת מהאגודות המובילות בארץ, בוא נאמר בין 6 האגודות המובילות".