שוקי ושחר גולדשטיין (צילום: אריאל ימיני)

הוא בן 51, היא בתו בת ה-23, ביחד הם מתאמנים בקבוצת הכושר של ערן שומרון E-sports לרוץ בעוצמה. אני תופס אותם אחריי עוד אימון, ולא מתקשה לתפוס את הקסם של הקבוצה. מעין קהילה של משכימי קום שדוחפת אותך הכי גבוה שאפשר. הציפורים בקושי התעוררו, אבל הם כבר בתהליכי הורדת דופק, ככה זה כשהרבה לפני שהשמש עולה אתה כבר שורף את המסלול של הפארק בהרצליה.

היי שוקי ושחר, מי 'גרר' את מי לסיפור הזה?

שוקי: "אני מניח שאני גררתי אותה. לפניי כשנתיים חיפשתי משהו לאתגר את עצמי. משהו שיעשה טוב עם אנרגיות טובות. התחברתי לריצה, הצטרפתי לקבוצה של ערן בהרצליה, הוא מאמן מקצועי וכיפי שמביא אותך לתוצאות מטורפות ואני נהנה מכל רגע."

ערן לא נתפס מהקלים בתחום, הוא מביא אותך למקסימום

שוקי: "הוא איש שמשלב מקצוענות עם כיף, שילוב מדהים. הוא קורע אותך, מביא אותך לתוצאות והישגים, מביא אותך לקצה, אבל בכיף והנאה - כמו שאתה שומע אותי עכשיו (שוקי מתנשף, שחר צוחקת)."

שחר: "תשמע. מאמן שהוא סא"ל במיל' זה לא אימונים סטנדרטיים בכלל. אבל אין ספק שאבא הוא זה שגרר אותי. התחלנו עם אימונים אישיים עם ערן. לקחנו את זה באיזי ואז אני רואה את אבא פתאום קם ב-4:30, יוצא מהבית ואני פשוט אומרת לו 'אבא, אל תדבר איתי, פשוט אל תתקשר איתי בשעות האלה'. אחר כך, התלוויתי אליו למרתון בברלין ואמרתי לעצמי שאם זה הכוח שיש לערן, ואם זה מה שהקבוצה הזו מסוגלת לגרום לך לעשות, לקום 4 פעמים בשבוע, לא לוותר לעצמך ובאמת לעשות את הכי הכי הכי טוב שאתה יכול, אז אמרתי לעצמי שגם אני חייבת מזה קצת – ועכשיו אנחנו נעשה מרתון ביחד"

שוקי: "כן, שנה הבאה, היעד שלנו. אמסטרדם 2018."

שוקי ושחר גולדשטיין (צילום: אריאל ימיני)

מה עם שאר בני המשפחה? איך ההרגשה מולם?

שוקי: "כולם בקטע הזה אבל ברמות שונות. הבן שלי עושה יותר ספורט של כוח, בחור צעיר. אשתי עושה פילאטיס, מדיטציות, קצת ריצה, אבל ספורט זה חלק מהחיים, זה נותן לך אנרגיות אחרות. אתה חי."

שחר: "אני יכולה לדמיין את ארבעתנו רצים יותר מ-10 קילומטרים ביחד."

מתי הולכים לישון בשביל לקום בשעה כזו (החבר'ה של ערן יוצאים לדרך ב-5:25)?

שחר: "(צוחקת) תלוי איזה גילים אתה שואל."

שוקי: "לא לא, חייבים לישון לפחות 6-7 שעות לפני, לתת לגוף לנוח כי זה חלק מהקונספט.  זה לא רק ריצה. אם אתה לא אוכל נכון, אם אתה לא ישן נכון, אתה מגביר את הסיכוי שלך לפציעות ואז לא עשית כלום."

התקרבתם מאז שהצטרפת לקבוצה?

שוקי: "חבל על הזמן, זו איכות אחרת. פאן, הנאה כיפית. זמן איכות מטורף, מומלץ לכל משפחה."

שחר: "תמיד הייתי קרובה לשני ההורים, בכל זאת בת בכורה, אבל אין ספק שהאימונים והאווירה בבית של הספורט זו מקפצה מטורפת."

שוקי: "עשיתי את מרתון ברלין עם פציעה, הגעתי לקילומטר ה-39 עייף, מרוסק, וראיתי אותה שם מחכה לי. חיבוק אחד שלה נתן לי אנרגיות מטורפות, עפתי על השביל אחר כך עד הסוף."

צמדים נוספים המעוניינים להשתתף במדור, מוזמנים ליצור איתנו קשר באימייל: ariel_yemini@hotmail.com