בנות הרצליה מתוך עמוד הפייסבוק

קבוצה בנות הרצליה תתארח ביום חמישי באשדוד (18:10, אולם מקיף ז') במסגרת המשחק מס' 3 (מתוך 5) כאשר במידה ותפסיד תסתיים עונתה. ההרצלייניות הפסידו היום (ב') 77:64 באולם היובל בעיר, וייאלצו להלחם על חייהן באולם שרק בשבוע שעבר ספגו בו תבוסה קשה 87:63.

הפעם הצליחה החבורה של גלעד כץ למתוח את האלופה למשחק יותר צמוד, אך ללא הואיל. למעשה כבר ברבע הראשון הצליחו הדרומיות לפתוח פער 13 נקודות, הפרש שליווה את המשחק לכל אורכו. האשדודיות הציגו חמישייה חזקה עם קטיה לויצקי, שי דורון, טיפני ג'קסון, רנרה הייז ואריקה ווילר, שקלעה 75 נקודות מתוך 77 הנקודות של הקבוצה. מנגד היו אלה טיילר היל עם 24 נקודות ו-5 אסיסטים, ו-אימני סטפורד עם דאבל-דאבל (14 נקודות ו-12 ריבאונדים), אבל זה כאמור פשוט לא הספיק.

בניגוד לשבוע שעבר המפגש בין הקבוצות לא גלש למחוזות אלימים, אך הקבוצה מאשדוד גם לא ממש נזדקקה לאגרסיביות יתר. מבט חטוף בדף הסטטיסטיקה מציג אמת כואבת לצד ההרצלייני. האשדודיות קולעות יותר טוב ל-2 (51 אחוז לעומת 35 אחוז), זורקות יותר טוב מהשלוש (50 אחוז לעומת 40 אחוז), לוקחות יותר ריבאונדים (34 לעומת 30) ומוסרות יותר אסיסטים (21 לעומת 11). בשורה התחתונה, אם כץ לא יצליח לשלוף ארנבת מוצלחת במיוחד בימים הקרובים, המסע העונתי הנפלא של בנות הרצליה עתיד להסתיים כבר השבוע.