בדקה ה-41 נפצעה דניאל בורונובסקי, השוערת הראשונה של בנות הרצליה, כשהתוצאה עומדת על 21:18 להרצלייניות, במקומה עלתה חגית אברמוביץ', השוערת השנייה בת ה-49! אברמוביץ' שהציגה יכולת מעולה כמו קודמתה, מספרת את הסיפור של הגמר אתמול. כשהתוצאה עמדה על 32-29 בדקות הסיום באולם הדרייב-אין בת"א, הייתה זו אברמוביץ' עם הצלה על קטיה מלניק שהשאירה את היתרון על כנו ולמעשה סיימה את המשחק.

גביע הכדוריד נשים קרדיט עמית שיסל איגוד הכדוריד

גביע הכדוריד נשים (צילום: עמית שיסל, איגוד הכדוריד)

במשחק הצמוד בו הצליחו הרמת-גניות פעם אחר פעם להזדנב אחר בנות הרצליה ולהשאר בפיגור מינימלי, היו אלה נטלי ברטו ה-MVP עם 11 שערים, שיר וקרט ודנה אפלבוים 9 כ"א ביחד עם השוערות בורונובסקי ואברמוביץ', שהבטיחו את הפער, עשו לבסוף ההבדל, והשאירו את הגביע בהרצליה.

בטרם פתיחת המשחק אמש שרה ג'וי נאג' פיינאליסטית דה ווייס את ההמנון. נאג', שחקנית כדוריד בעצמה השייכת לבנות הרצליה ומושאלת העונה לקבוצת מכבי ראשל"צ. המשחק הוקדש לעיתונאית לימור שפיגל ז"ל שנפטרה השנה והייתה פעילה בקידום הענף. כ-1000 צופים היו אתמול בהיכל.

נטלי ברטו המצטיינת עמית שיסל איגוד הכדוריד

נטלי ברטו המצטיינת (צילום: עמית שיסל, איגוד הכדוריד)

מאמן הקבוצה, שלמה הופמן, אמר בסיום אתמול: "זה תמיד מרגש, ותמיד כמו פעם ראשונה ובקטע הזה אנחנו אף פעם לא שבעים. ציפינו למשחק כי ארזים היא קבוצה טובה מאוד עם סגל חזק מאוד, ולנו לצערי הסגל יותר קצר ו-3 שחקניות פצועות, אז כך שאני מאוד מאוד מרוצה מצורת המשחק וגם מהנצחון. אני מרוצה מהיכולת של כולן, כולן היו על הכיפאק. כל מי שנתנה מחוץ למגרש, בתוך המגרש. אני מאושר ממה שקיבלתי היום. המטרות הן לקחת גביע – לקחנו."