פארקולנוע. הדמיה: תמר מאיר

קולנוע על המים: פסטיבל הקולנוע ירושלים 2018 ישיק השנה פרויקט ראשון מסוגו בישראל: "פארקולנוע" בגן העצמאות.

הפארק יוקם במיוחד לרגל הפסטיבל ויפתח ב- 28 ביולי. יכיל מתחם הקרנה קייצי בו יתקיימו  משעות אחה"צ ועד הלילה הקרנות על גבי מסך ענק תחת כיפת השמיים, מתחם פעילויות ויצירה קולנועיות לילדים, מתחם אגאדיר הכולל במת היפ-הופ רמפות ומופעי סקייטרים, וקולנוע-על-המים: בו יוכלו הצופים לשוט על סירות בבריכת מים תוך כדי צפייה בסרטים.

פארקולנוע. הדמיה: תמר מאיר

בין האירועים שיתקיימו:

במתחם הילדים יוקם אולפן גרין-סקרין אינטרקטיבי בשיתוף עם אוטופיה, פינות יצירה עם צעצועי קולנוע של פעם, וטרמפולינת פופקורן, עם בלונים ואוויר, שהקופצים בה חשים כפופקורנים קטנים בעצמם.

במתחם הבריכה יוקרנו סרטים וסדרות העוסקים במים: בת הים הקטנה, בובספוג, מואנה, אבא גנוב, מלתעות והקרנה מיוחדת של ״הבנים והבנות״ בשיתוף עם ערוץ הילדים ובהשתתפות השחקנים.

פארקולנוע. הדמיה: תמר מאיר

במתחם המרכזי: הקרנה של הסרט ״אינדיאנה ג׳ונס ושודדי התיבה האבודה״ עם פסקול המבוצע חי ע״י התזמורת הסימפונית ירושלים, בניצוחו של מאסטרו אנטוני גבריאל. - הקרנת בכורה לשני פרקים מהעונה החדשה של ״אלישע״ בהשתתפות הכוכב יובל סמו ויוצרי הסדרה. חגיגות 20 שנה לסרט הקאלט ״ביג ליבובסקי״ ו מפגש עם כוכבי ויוצרי הסידרה ״שאבאבניקים״.

במתחם אגאדיר תארח חבורת שיגולה בכל ערב את מיטב הסצינה הישראלית עם הופעות של נווה צור, פלד, סוויסה, ערוץ הכיבוד, כהן מושון ועדן דרסו.

גן העצמאות. צילום: רועי אלמן

שעות פעילות:

ערב פתיחה מוצ״ש 28/7 - 21:00-00:00

ראשון עד רביעי  29/7-1/8 -  16:00-23:00

עלות כרטיס המקנה כניסה ליום פעילות שלם: 20 ש"ח.

רכישת כרטיסים החל מהתאריך – 24.6.18 באמצעות מספר הטלפון  9377*

או האתר https://www.jff.org.il