גם לכם נדמה שהחופש הגדול לא רוצה להסתיים, והמרדף אחר פעילויות לילדים הופך להיות יותר ויותר מאתגר? קניון שבעת הכוכבים בהרצליה מספק פיתרון עם פעילות יצירה יומית מתחלפת לילדים, סדנאות בישול, פלסטלינה ואמנות, מופע של כוכב הילדים רוי בוי ומפגש עם היוטיוברים גל זהבי ועמנואל לוי – ללא תשלום

צילום המחשה: shutterstock

כבר משעות הבוקר תוכלו לבלות עם הילדים בבוקר של כיף עם פעילויות יצירה שיתקיימו מדי יום בין השעות 11:00-13:00 ובהן יכינו הילדים מגוון יצירות שימושיות בנושאים מתחלפים בהשראת הקיץ והחופש הגדול, כשהשבוע הפעילויות יעסקו במקום האהוב על כולנו בקיץ – ים.

לצד פעילויות הבוקר ימשיכו מדי יום אחר הצהריים פעילויות "נפגשים קבוע כל שבוע" לילדים. הפעילויות יתחילו ביום ראשון בסדנת נגרות בה ילמדו הילדים להכין פריטי עץ וריהוט בעבודת יד.  בימי שלישי יתקיימו סדנאות בישול "סטאר שף" בהן הילדים ילמדו השבוע להכין כדורי שוקולד. בימי רביעי יתקיימו  סדנאות אמנות שימושית והשבוע יסתיים ביום חמישי עם סדנת פלסטלינה בה יכינו הילדים דינוזאור מפלסטלינה.

רוי בוי. צילום: אילן בשור

במהלך השבוע יקפצו לביקור שלושה כוכבי נוער וילדים אהובים. ביום שני ה-5 באוגוסט יגיע כוכב הילדים רוי בוי ילד הג'ונגל בהרפתקה חדשה מצחיקה ומרגשת בעקבות הדינוזאור האבוד.  כוכבי נוער נוספים שיגיעו לשבעת הכוכבים הם היוטיוברים גל זהבי (25) ועמנואל לוי (22) שיקיימו ב-7 באוגוסט מפגש מעריצים כולל שאלות ותשובות וסלפי משותף.

גל הוא כוכב רשת עם מעל 130 אלף עוקבים שהחל את דרכו כצלם אוכל מצליח והפך לשם מוכר כשהצטרף לפרויקט יוטיוב גדול בו תיעד את חייו בסדרת ולוגים בבית אליו הוכנס לצד צעירים אחרים. עמנואל היא יוטיוברית מצליחה וכוכבת אינסטגרם עם מעל ל-100 אלף עוקבים שבמקביל גם עובדת בתחום הלייף סטייל ועושה צעדים ראשונים בתחום המשחק.

גל זהבי ועמנואל לוי. צילום: יח"צ

פעילויות 28.7-3.8

 שבוע ים:

4.8 – מדוזות

5.8 – דגים

6.8 – חול צבעוני

7.8 – עיטור בצדפים

ימי א' 17:30- סדנת נגרות, להלן התוכנית:

*הסדנה בליווי מבוגר

 ימי ב' 17:30- הצגות ומופעים

רוי בוי –  5.8.19

 ימי ג' 17:00, 18:00 – סדנאות "סטאר שף" להלן התוכנית:

 6.8 – כדורי שוקולד

 ימי ד' 17:30 – סדנת אומנות שימושית :

7.8 – תגית לתיק + סימניה

7.8 כוכבי יוטיוב- גל זהבי ועמנואל לוי -17:30 

ימי ה' 17:30-  סדנת פלסטלינה:

8.8 – דינוזאור