כבר בכניסה לחנות "דגים בטשון פיש מרקט" אפשר לחוש את הטעמים והריחות. החנות הכי מדוברת בהרצליה עונה על כל מחמאה שהעניקו לה הלקוחות הנאמנים שלה, שלא מפספסים את השירות האדיב של טוטו בטשון שמספק להם סחורה איכותית וטרייה באיכות ללא פשרות ובפיקוח וטרינרי. הביקוש הגדול הוביל גם לפתיחתה של קצביה סמוכה, "בשר בטשון", שמציעה מגוון רחב וטרי של כל סוגי הבשר. "הכל התחיל מהאהבה שלי לאוכל, ואני נותן את כל כולי בחנויות", הוא אומר.

תאופיק הוא דור שלישי ממשפחת בטשון הידועה, שפתחה את סניף הדגים הראשון שלה ביפו ב-1960 ומאז התרחבה גם לבת ים והרצליה. הגענו לסניף "דגים בטשון פיש מרקט"בהרצליה בשעת בוקר מוקדמת וגילינו עולם ומלואו: תוצרת משובחת שכוללת דגים טריים, דגי ים, דגים לסושי, דגים קפואים, פירות ים, שרימפס, קלמארי, טונות צרובות, סלמון מעושן, לוקוס, דליקטסים במחירים אטרקטיביים ועוד."יש לנו גם מתכון מנצח לקציצות דגים שפשוט הפך ללהיט", מתגאה תאופיק. "הרבה לקוחות מגיעים לכאן במיוחד בשבילו. אנחנו גם מבצעים משלוחים עד הבית".

כבר שמונה שנים שתאופיק מפעיל את החנות שלו, וללקוחות ששוחחנו איתם יש רק דברים טובים להגיד. "המחירים פה מצוינים, אבל מעל הכל הטריות והשירות", אומרת אחת מהן. "את כל הקניות שלי לשישי ולחגים אני עושה כאן. יש בחנות מגוון רחב מאוד של דגים וכל אחד יכול למצוא את עצמו כאן. מאז שהגעתי לכאן בפעם הראשונה ופגשתי את טוטו לא החלפתי חנות. אני מרגישה כאן בבית".

דגים בטשון פיש מרקט. יח"צ

לקוח נוסףבחנות הדגים הוסיף: "טוטו תמיד דואג לנו שלא יחסר דבר ומספק סחורה איכותית וטרייה, ואפילו מביא אותה עד לבית. ולאחרונה אנו עורכים גם הזמנות באינטרנט באתר טוטו דגים כי אין לנו מה לחפש במקום אחר. גם קצביית הבשר "איטליז בטשון" מצוינת, ומאפשרת לנו לקנות את כל סוגי הבשר במחירים שפויים ובמגוון רחב מאוד".

בצמוד לחנות הדגים ממוקמת קצביית איטליז בשר בטשון, אשר מגלה עולם ומלואו של בשר שמגיע טרי: בשר מעושן, מיושן, בשר אדום, אסאדו ואנגוס. הקבב מיוצר במקום ותמצאו כאן גם נקניקיות צ'וריסו, שניצל בקר, צלעות בקר, טלה וכבש, אנטרקוט, פרגיות וצלי בקר. "הכל אצלנו טרי, אין אצלנו קפוא", אומר תאופיק, בעל החנות בשופטים 1 הרצליה, "העופות והבשרים אצלנו מובחרים וברמה אחרת" וניתן גם לבצע הזמנות באתר האינטרנט החדש בטשון בוצ'רי".

דגים בטשון פיש מרקט. יח"צ

את הלקוחות שזרמו במהלך היום לחנות מקבלים תאופיק והעובדים שלו במאור פנים. את חלקם הוא מזהה וכבר יודע מה להכין להם. יצאנו משם עמוסים בכל טוב, ובעיקר בידיעה שיש לנו ולתושבי הרצליה והשרון לאן לחזור כדי לקנות דגים ובשר איכותיים וטריים.

"דגים בטשון פיש מרקט", השופטים 1 הרצליה