נפתח להרצה ברחוב בילינסון בהרצליה: דיינר המבורגרים חדש בשם רוברט'ס בורגר (Roberta's Burger), בניהולם של עידו פיינר והמסעדן רז אלמוג. 

צילום: חיים יוסף, יחסי ציבור

התפריט כמו בדיינרים אמריקאיים כולל שבע מנות בלבד: המבורגר קלאסי שמוגש עם חסה, בצל, עגבנייה ומלפפון חמוץ; צ'יז בורגר עם גאודה; רוברטה'ס בורגר עם איולי של עשבי תיבול, חסה, שניצל גבינה, טלה, ביצת עין ובצל מטוגן; כריך שורט ריב מפורק עם איולי צ'יפוטלה, בצל סגול ומלפפון חמוץ; המבורגר נקניקיות חריפות עם כרוב כבוש ופטרוזיליה; המבורגר פטריות צמחוני עם איולי, חסה, בצל, עגבנייה ומלפפון חמוץ; ושניצל זוקיני עם איולי לימונים, קרם פלפלים ועשבי תיבול.

מחירי המנות נעים בין 45 ל-75 שקלים, ואפשר להזמין אותן עם תוספות כמו ריבת בצל, ביצת עין, חמאת אוממי, צ'דר, גבינה כחולה, טלה, שניצל גבינה, או תוספת של קציצת המבורגר נוספת. מחירי התוספות: 6-22 שקלים (לקציצה נוספת).

תפריט התוספות כולל בין השאר חסה על הפלנצ'ה, תפוחי אדמה, צ'יפס, צ'יפס בטטה וטוגן עונתי משתנה, וכמו בכל מזללה שמכבדת את עצמה מציעים ברוברט'ס בורגר גם קינוחים שווים כמו גלידה רכה (אמריקאית, אם תרצו), ומילקשייקים מבית גלידריית בוזה עם תוספת כמו קרמל, תות, עוגיות ושוקולד.

במסגרת תקופת ההרצה, המקום פועל בימים ראשון עד חמישי בשעות 18:00-23:00, ובימי שישי מהשעה 12:00 ועד 16:00. החל ב-1 ביולי ייפתח המקום באופן רשמי, ויתחיל לפעול מ-12:00 ועד 24:00.