קבוצות הקט-סל של בני הרצליה ברומא | צילום: באדיבות מועדון בני הרצליה

במטרה לבדוק את יכולותיהם ביחס לילדים אירופאים בני גילם יצאו קבוצות כדורסל באימונם של לורי אבידר ורן הורביץ לטורניר ברומא בו השתתפו קבוצות מאיטליה, ספרד והונגריה. איך זה נגמר? גמר בני הרצלייני. למעשה זו הפעם הראשונה בתולדותיה בה השתתפו קבוצות קט סל מאגודת בני הרצליה בטורניר כדורסל בינלאומי בחו"ל. 

הקבוצות שניצלו את החוויה הזו כמחנה אימונים וכגיבוש חברתי, סיימו את הבתים המוקדמים ללא כל הפסד ונפגשו כאמור בגמר הטורניר. בסופו של דבר הייתה זו קבוצת האריות של אבידר שסיימה את הטורניר עם ידה על העליונה וניצחה את השוורים של הורביץ. על אף העובדה שבמחצית המשחק השוורים היו ביתרון, מחצית שנייה מצויינת של האריות בניצוחו של השחקן המצטיין של הטורניר, תבור עיני, העניק לה את הניצחון 35:44. 

מאמנת הקבוצה המנצחת, לורי אבידר אמרה לאחר הטורניר: "קיבלתי הזמנה למשחקים האלו מהכרותי עם מאמני המחלקה האיטלקים והחלטנו שנבדוק את יכולת שחקני האגודה בשנתון 2006. אני שמחה מאוד לגלות שהילדים הוכיחו בגרות מנטלית ברמות הגבוהות וכן יכולות כדורסל שזכו גם לשבחים מאנשי כדוסל מהאקדמיות השונות באיטליה".

ההרצליינים ראש בראש בגמר | צילום: באדיבות מועדון בני הרצליה

סגל קבוצת השוורים של הורביץ מנה את שחר אריה, יונתן שנבל, דניאל בן אור, עידו רביבו, דניאל אפלבוים, בנימין זבינסקי, רואי גלסמן, יאיר צבר, עומר שילה, אורי זליגמן וגיא ברוסילובסקי.

סגל קבוצת האריות של אבידר מנה את רועי ולד, ליאם נהרי, הראל בלה, ניתאי שלם, רון ויסוסר, גיא רובינשטיין, אריאל אזור, דניאל בובליל, עומר שמעוני, איתי יאנג, איתי אלון, רום רווה, ירדן לזר, דני דותן ותבור עיני.

בנימין זבינסקי עולה לסל | באדיבות מועדון בני הרצליה

אנחנו בטוחים שעוד נשמע עליהם רבות.