משה סיני | צילום ארכיון: אורן אהרוני

למי שפספס זוהי ממש לא העונה של הקבוצות המקצועניות הבכירות של הרצליה, לא בכדורסל ובטח לא בכדורגל. בסופו של שבוע בו פוטר מאמן קבוצת הכדורסל של בני הרצליה, מיקי גורקה, החליט מאמנה של מכבי הרצליה בכדורגל מהליגה הלאומית, משה סיני, לעזוב את הקבוצה.

אתמול (ו') אירחה מכבי הרצליה בביתה את בני לוד מהמקום ה-14 בידיעה שמדובר במשחק גורלי. בתחילת השבוע (ב') הצליחה לחלץ הקבוצה תיקו כשהתארחה בראשון לציון מול הפועל המקומית המדורגת בצמרת הליגה (0:0), התוצאה הנ"ל הפיחה הרבה תקוות בקרב אוהדי הקבוצה. עם זאת, אתמול כאמור דווקא במשחק חשוב כל כך כשלה הקבוצה והפסידה בביתה 2:4 לבני לוד שלבטח אינה נחשבת לאחת מאריות הליגה.

במהלך המשחק מול בני לוד ספגה הקבוצה שני שערים עצמיים, האחד של רון אלקובי (15') והשני של עלאא ג'אפר (33'), והיא ירדה למחצית בפיגור 3:0 כשאת השער הפותח כובש חלוץ לוד, דייגו קאצ'ובה (12'). הקבוצה ההרצליינית הראתה אופי כשחזרה ל-3:2 משערים של משלי אליאור (72') ודני פרדה (78'), אף על פי כן שער מאוחר של דייגו סליס מלוד סגר את הסיפור (86'). לאחר המשחק, התפטר כאמור מאמנה של הקבוצה משה סיני.

סיני צבר עם הקבוצה 5 נקודות בלבד מ-8 מחזורים בהם היה מאמנה של הקבוצה. הוא החליף את אייל לחמן שהשיג רק נקודה ב-5 המחזורים הראשונים של העונה ופוטר. נכון לעכשיו מדורגת הקבוצה במקום האחרון בליגה עם 6 נקודות בלבד, כשלפניה עירוני נשר עם מספר נקודות זהה ומשחק חסר. על אף הפתיחה הנוראית, הקו האדום התחתון רק במרחק של 4 נקודות מהקו האדום. שיפור במקרה שיבוא עשוי למנוע מהעונה הזו להפוך לקטסטורפה.