אופיר בנט | צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

בעונה שעברה הייתה זו החומה האשדודית שסיימה את דרכה של בנות הרצליה בחצי גמר הפלייאוף. אם ניתן בכלל לגזור מסקנות מהמחזור הראשון שהתקיים אתמול (ב') בליגת אתנה ווינר, הרי שמצפה לקבוצה ההרצליינית עבודה רבה על מנת להגיע למעמד הזה שוב.

הקבוצה הפסידה אתמול באולם היובל הפסידה שוב לאשדודיות 58:75. על אף ההפרש הגבוה, קשה עדיין להעריך את היכולת האמיתית של הקבוצה לנוכח מתיחת הפנים הרצינית שעברה בקיץ,, ההרכב החסר שעלתה עימו, והיריבה החזקה. הרבו לקלוע לבנות הרצליה: בריאנה ריצ'ארדסון 29 נקודות, טיאשה גריי 11 ואופיר בנט 9 נקודות.

מהמשחק נעדרו ליעד סואץ קרני ונוגה פלג-פלץ הפצועות. כמו כן, שחקנית הפנים הזרה ניקי גרין (1.93 מ', 27) שהוחתמה במקום טיארה בנקס בשבוע שעבר, אף היא נעדרה מהמשחק אתמול.

המאמן גלעד כץ אמר לאחר המשחק: "זה היה המשחק הכי קשה שיכולנו לקבל בפתיחה מבין כל הקבוצות. אשדוד היא האלופה והטובה בליגה, עם שלושת הזרות האיכותיות ביותר בליגה ועבורנו זה היה משחק ראשון. תמיד אתה מעדיף לנצח את המשחק הראשון, אבל במקרה הזה לאור זה ששיחקנו רק עם 2 זרות ובלי 2 מהשחקניות הישראליות שלנו, אני חושב שהצגנו משחק הקרבה יוצא מן הכלל ואני גאה בשחקניות".