כיף גדול. רן אלתרמן | צילום: מתוך דף הפייסבוק של רן אלתרמן

מזג האוויר מוצלח קיבל את פניהם של הנערים והילדים שהשתתפו במירוץ הילדים בחמישי האחרון, מרביתם מהרצליה. הילדים התפצלו ל-3 מקצים תחרותיים של ק"מ אחד (עד גיל 10), 2 ק"מ (עד גיל 14) ו-3 ק"מ (עד גיל 17), כשאליהם נוספים מקצה עממי למרחק ק"מ אחד ומקצה אפרוחים המיועד לילדים קטנים מאוד ל-400 מטרים.

הטריאתלט המפורסם רן אלתרמן מקבוצת האלתרמנ'ס, שיזם ומנהל את המירוץ בתמיכת מחלקת הספורט של עיריית הרצליה, אמר לאחר מכן: "הילדים הם הלב של הספורט. לראות ילדים בני 8 עד 17, ממתחילים ועד לרמה מקצוענית, וגם את המקצים העממיים, זה מדהים".

עבורי זו התרגשות לארגן את מרוץ הילדים בעיר, בפעם הרביעית ברציפות. קבוצת אלתרמנ'ס חרטה על דגלה להנחיל את אהבת הספורט בקרב ילדים ונוער. אני שמח שהאירוע נרשם כהצלחה גדולה ומחכה לאירוע בשנה הבאה. ביחד עם העירייה אנחנו מצליחים להוציא את הילדים מהבית ולהחליף את המחשב בנעלי ריצה".

להלן הזוכים בתחרות:

במקצה ל-3 קילומטר זכה איתמר אשד בתוצאה של 9:49 דקות. אחריו סיימו עידו שיפוני ועידו גומא בהתאמה. בין הבנות זכתה שירה כץ בתוצאה 11:54 דקות.

במקצה ל-2 קילומטר זכה רני קנטור בתוצאה 6:30 דקות. אחריו הגיעו איתי פרנקו ועומר גבאי. הילה אריאס סיימה ראשונה בין הבנות ובמקום ה-4 הכללי.

במקצה לקילומטר אחד זכה יותם אילנברג עם 3:47 דקות. אחריו הגיעו רועי צ'ארני ואורי אילנברג. בין הבנות זכתה ליהי גולן.