תחרות גלישת הגלים בחוף השרון | צילום: מלכה ניהום, באדיבות איגוד גלישת הגלים

כ-70 גולשים, ביניהם הרצליינים רבים, השתתפו ביום רביעי האחרון בתחרות גלישת הגלים שהתקיימה בחוף השרון. התחרות התקיימה על פי פרמטרים אסתטיים שונים וביניהם ביצועים רדיקלים ומורכבים על הגלים, חיבורים בין הביצועים, היכולת להשאר על הגלשן ועוד, כאשר כל משתתף זוכה לניקוד מצוות של 4 שופטים.

הזוכה בקטגוריית הבוגרים היה טל אסייג. עדי גלוסקה הגיע שני, וההרצליינים אביב ועקנין ויוני ידיד השיגו את המקומות ה-3 וה-4 בהתאמה.

צילום: מלכה ניהום, באדיבות איגוד גלישת הגלים

בקטגוריית עד גיל 18 זכה צור ארקין במקום ה-1, דור ביטון סיים כסגנו, במקום ה-3 הגיע אלמוג בוקרה, ובמקום ה-4 זכה עידו ארקין.

ליאור זמיר, מנהל השיווק של איגוד גולשי הגלים בארץ ותושב הרצליה סיפר היום (ג') על התחרות שהייתה: "מדובר בפעם השניה שהרצליה מארחת את הסבב הארצי בגלישת גלים בתקופה האחרונה. בתחרות הספציפית הזו התחרו הגולשים ב-2 קטגוריות, האחת עד 18 והשנייה של בוגרים. התחרות הייתה מאוד טובה, הגלים היו יחסית טובים, בגובה של בין 60 ל-80 סנטימטרים".

צילום: מלכה ניהום, באדיבות איגוד גלישת הגלים

זמיר הוסיף: "שיתוף הפעולה מהעירייה ומהחברה לתיירות היווה גורם חשוב מאוד בהחלטה לקיים את התחרות בהרצליה - דבר שחשוב לי באופן אישי כתושב העיר. אני רוצה להודות להם על העזרה והתמיכה בארגון האירוע".