אירוע חמור של חציית גבולות נרשם ביום שישי האחרון בשעות הלילה כאשר יו"ר עמותת האוהדים של הפועל כפר סבא, "הלב הירוק", לירון נוסובסקי הגיע לביתו של כתב הספורט ערן אברהם בשיכון עלייה. נוסובסקי תקף את אברהם באגרופים, הפיל אותו על האספלט והפעיל עליו לחץ פיזי על הלסת במשך מספר דקות. כל זאת בשל טור שהאחרון כתב ובו ביקר את התנהלות הנהלת "הלב הירוק" לאחרונה.  

לירון נוסובסקי על רקע ההודעה שעופר נוסובסקי שלח לערן אברהם | צילומים: אסף פרידמן, מתוך הפייסבוק

אברהם, כתב "ידיעות השרון", גולל את שאירע: "הוא התקשר אליי ביום שישי עקב כתיבת הטור, ואיים עלי שהוא יבוא אלי הביתה. הזמנתי משטרה והם לא הספיקו להגיע בזמן. הוא תקף אותי מחוץ לביתי, לקח לי את הטלפון וריסק אותו על המדרכה. אז הוא נתן לי אגרוף, הוריד אותי לכביש והפעיל עליי לחץ על הלחי בכביש. בעיניים מטורפות. הוא השפיל אותי, אני עדיין בחרדות בגלל המקרה.

"חיכיתי שהמשטרה תבוא, אבל הם הגיעו באיחור של עשר דקות, אז העברתי להם עדות על מה שקרה. ממה שאני מבין חקרו אותו ושחררו אותו בתנאים מגבילים. זה בעיניי כתם, קשה לי להאמין שזה קרה בכלל. זה נראה לי כמו סרט הזוי. וזה מוריד את כל החשק לכתוב על ספורט. משהו שאני עושה שנים. כזה דבר לא קרה לי. גם את משפחת שום שאני מבקר לא מעט, לזכותם ייאמר שהם מעולם לא התקשרו או ביקרו אותי, בסופו של דבר זו העבודה שלי.

"כבר קיבלתי ממנו הודעות חריפות מלפני שנה ששמורות אצלי, אבל לא חשבתי שזה יגיע לזה. אבא שלו, עופר נוסובסקי התכתב איתי אחרי האירוע בפייסבוק ואמר לי: 'הזמנת את זה'".  

אגב, הפסקה שהקפיצה את נוסובסקי הצעיר ביקרה את התנהלות עמותת האוהדים בתקופה האחרונה ונכתב בה על ידי אברהם כך: "ומה לגבי עמותת האוהדים? אם בעבר איישו אותה אנשים חזקים וחכמים, שהיו שואלים שאלות ודורשים תשובות מבעלים למיניהם, העונה יש לנו ועדת קישוט ששום אוהב ומחבק מאוד. העיקר שלכולם יש צעיף שם".   

עופר נוסובקי, שוער העבר ואביו של לירון, אמר: "בראשית דברי אני רוצה להדגיש שאני נגד אלימות מכל סוג שהיא... פיזית מילולית או דרך המקלדת. נוצר פה מצב שאין בכלל ספק שאסור היה להגיע אליו.

"זכותו של אדם להביע את דעתו ולנגח לפי רצונו, אבל למה להשתמש באנשים אחרים לעשות זאת? נעשה מעשה שלדעתי כולם מצטערים עליו בדיעבד. נכון לירון הוא הבן שלי ואני גאה בו מאד, ונכון שאני עובד מועדון ואני גאה גם בזה. לירון עומד היום ביחד עם ניר הורן בראש וועד העמותה בזכות עצמו, ושניהם על פי כל הדעות עושים עבודה טוב אז למה להזכיר כל הזמן את הייחוס המשפחתי?".

ממשטרת ישראל נמסר כי בעקבות הגשת התלונה נפתחה חקירה ונסיבות האירוע נבדקות.