המנופים עולים ויורדים בהרצליה, ואין ספור דירות נבנות. אלפי תושבים חדשים נוספים לעיר מדי שנה, ולצד היתרונות הרבים שמציעה העיר – קיים עוד יתרון אחד חדש. אתר שעושה סדר בשירותי ההובלות בעיר, ולמעשה בכל הארץ. באמצעות מילוי טופס פשוט מקוון תוכלו לקבל הצעות מחיר ממספר חברות הובלה בהרצליה, לקרוא על החוויות של לקוחות קודמים בעבודה עם חברות אלה ולבחור את החברה המועדפת עליכם.

הכירו את האתר שיוריד את מחירי ההובלה

אתר גט מובינג אולי אינו יכול להוריד את מחירי הדיור, אך בהחלט עומד להוריד את מחירי ההובלה בכל הארץ. כאשר כל אדם, ולא רק רשות ממשלתית, יכול לפתוח מכרז מהיר ולקבל תוך שעות ספורות הצעות מחיר אטרקטיביות ממספר חברות הובלה המתחרות זו בזו. כך, כאשר ההיצע גובר על הביקוש – המחירים יורדים. אז איך בדיוק תוכלו לפתוח מכרז כזה, ואיזה מידע תספקו לבעלי החברות על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת וסופית?

כנסו להשוואת מחירי הובלות בהרצליה.

גט מובינג לוגו-

כל פרטי ההובלה לבנייה של הצעת מחיר משתלמת

האתר יעבור אתכם שלב שלב ויתעד את פרטי ההובלה המבוקשת. באיזה יום ושעה תרצו לעבור, לאיזו עיר ורחוב, ומה הקומה ממנו יצטרכו לאסוף את הציוד – ולאן יגיע בסופו של דבר. את פרטי הכבודה שלכם תוכלו לספק במדוייק, כולל הערכה של מספר הארגזים שיעברו, וכמובן לציין אם יש ציוד פחות סטנדרטי (כמו למשל הפסנתר של סבתא שעובר אתכם לקומה הרביעית ללא מעלית). נכון, גם את פרטיכם האישיים כמו שם, טלפון ואי-מייל תזינו לאתר, אך רק לאחר שתבחרו את החברה המבוקשת שתבע את ההעברה – פרטיכם יופיעו בפניה בלבד.

ומה עם המחיר, הוא סופי?

אם הפרטים שהזנתם נכונים ומדוייקים, ההצעה שקבלתם תתבסס עליהם – ללא אפשרות לשינוי ההצעה ביום המיועד. בניגוד להובלה באמצעות חברה אליה הגעתם מהמלצה של חבר, או באופן רנדומלי באינטרנט, גם אנחנו יכולים לראות את ההצעה המקורית שהוגשה אונליין, ויכולים לאשר כי זה המחיר עליו סוכם. בנוסף, תוכלו להדפיס את ההזמנה מהאתר – ולהראות למוביל כי זה המחיר עליו סוכם. ללא שינויים.

רק בסיוע חברות הובלה שנבדקו היטב תעברו ללא סיכון

חלקנו מעבירים ציוד יקר ערך, אם מבחינה כספית ואם מבחינה רגשית. מזכרות שאספנו במשך החיים, רכוש שנאגר ואפילו תמונות ישנות של המשפחה. כאשר אתם עוברים אתם רוצים לדעת כי כל הציוד שעזב את הבית הקודם הגיע לחדש. אנו מקפידים לעבוד עם חברות הובלה מנוסות, הכוללות המלצות חיוביות וצברו ניסיון מספיק בתחום על מנת לבצע את ההובלה כמבוקש. בנוסף, לחברה יש את הביטוחים המתאימים, ולכן אם חס וחלילה ארעה תקלה כלשהי, הן המובילים והן אתם מבוטחים בפניה.

אז לפני הפעם הבאה שאתם מתכוונים לעבור דירה, כדאי לשמור במועדפים את אתר גט מובינג, ולפתוח מכרז לקבלת המחיר המשתלם ביותר.