פרויקט "העצמאות" | הדמייה: "אמפא ישראל"

חברת הנדל"ן "אמפא-ישראל" דיווחה השבוע על התקדמות משמעותית בבנייה בפרויקט "העצמאות" בהרצליה. השלד והחיפוי החיצוני של הבניין כבר מוכנים וכרגע עובדים במרץ על פנים הבניין והדירות. הפרויקט ממוקם במרכז העיר וכולל 13 דירות, ביניהן דירות גן ופנטהאוז, בבניין בן 7 קומות.

בעוד שהאכלוס צפוי בקיץ 2018, טרם נמכרו כל הדירות בבניין, בין היתר בעקבות האטה בשוק ההרצלייני, ולא רק. בשלב הזה מוצעות למכירה בפרויקט דירות 4 חדרים של 99 מ"ר ודירות 4 חדרים של 121 מ"ר. המחיר: החל מ 2.350 מיליון שקל. דירת הפנטהאוז שכוללת 4 חדרים בשטח של 120  מ"ר, תעלה לכם החל מ- 3.9 מיליון.

מהחברה נמסר כי היא משיקה בימים אלה במבצע ומעניקה הנחה של 100 אלף שקל ופריסת תשלומים נוחה לרוכשים דירת 4 חדרים. יש לציין כי המחירים המצוינים לא כוללים את כל התוספות הנהוגות והשדרוגים הנדרשים בעת רכישת דירה חדשה.

מנתוני אתר מדל"ן עולה כי דירה 4 חדרים חדשות (מקבלן) נמכרות בעיר ב-2.49 מיליון שקל ודירות יד שנייה נמכרות בממוצע תמורת 2.151 מיליון שקל. המחירים תלויים כמובן במיקום, בגודל ובמפרט הטכני של הדירה.

לדברי אלי אגם, מנכ"ל חברת "אמפא ישראל", "המיקום המרכזי, הנוח והקרבה לכל השירותים העירוניים, תחבורה ציבורית, מוסדות החינוך, הבילוי והפנאי הופכים אותו לאטרקטיבי מאוד. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים מאוד".