אפריקה ישראל מגורים, מקבוצת אפריקה ישראל, הודיעה הבתחילת השבוע על קבלת היתר בניה כולל ל-15 הבניינים בפרויקט סביוני גליל ים, בשכונת גליל ים הרצליה. במסגרת הפרויקט אמורים לקום 15 בנייני מגורים בני תשע קומות. היתר הבנייה מאפשר להתחיל בבנייתם של כל הבניינים בפרויקט.

צילום: יח"צ

הפרויקט כולל 663 דירות של ארבעה, חמישה חדרים, דירות גן, דירות מיני פנטהאוז ופנטהאוז. 531 מתוכן הוקצו למכירה לזכאי משרד השיכון במסגרת תכנית מחיר למשתכן והיתר, 132 דירות, משווקות בשוק החופשי. 529 יח"ד מתוך 531 יח"ד כבר נמכרו לזכאים בהליך השיווק הראשוני של הפרויקט. בימים אלה משווקת החברה את יח"ד המיועדות לשוק החופשי ועד כה נמכרו בהצלחה רבה כ- 25% מהדירות.

 

טרם קבלת ההיתר הנוכחי קיבלה אפריקה ישראל מגורים היתר חלקי שאפשר התחלת בנייתם של החניונים בלבד. עם קבלת ההיתר הכולל תוכל החברה להתקדם בהמשך עבודות הבנייה. הצפי לאכלוס הפרויקט הוא במהלך שנת 2021.

 

דן גינגיס, סמנכ"ל שיווק ומכירות אפריקה ישראל מגורים: "אנו שמחים על קבלת היתר הבניה הכולל שמאפשר לנו להמשיך ולהתקדם בבניית הפרויקט בהתאם ללוחות הזמנים שקבענו. אפריקה ישראל מגורים, חברת המגורים המובילה בישראל, רואה בפרויקט סביוני גליל ים כפרויקט דגל שלה, והיא גאה בתכנונו האיכותי, ללא כל פשרה, להנאת כל הדיירים, השכנים והעיר הרצליה. הדיירים בפרויקט ייהנו מדירות שתוכננו על ידי משרד הוק אדריכלים באחת השכונות האיכותיות והמבוקשות באזור גוש דן".