הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה הרצליה אישרה למתן תוקף את התוכנית הכוללת הקמת 1,843 דירות חדשות במקום 570 דירות ישנות, ב-15 בניינים בגובה שבין 14 ל-30 קומות. בנוסף, יורחב רחוב הרב קוק ויכלול נתיבי תחבורה חדשים ונתיב תחבורה ציבורי. 
צילום הדמיה: אזורים וקיקה ברא"ז

על פי התחייבות שנתנה אזורים לראש העירייה, משה פדלון, 50 מהדירות ימכרו על ידי אזורים לזוגות צעירים תושבי העיר בהגרלה, במחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק.

 התוכנית מרחיבה את רחוב הרב קוק באופן משמעותי, כך שרחוב זה, המהווה ציר כניסה ראשי להרצליה, יכלול נתיבי תחבורה חדשים ונתיב תחבורה ציבורי ייעודי במרכזו, באופן שיקל משמעותית את הכניסה והיציאה המערבית מהעיר.

 עו"ד עודד ישראלי

לדברי עו"ד ישראלי שייצג את התושבים במשך למעלה מעשור:  "זהו יום חג להרצליה ולתושבי שיכון ויצמן ומתנה נפלאה של עיריית הרצליה לתושבים. כבר למעלה מעשור שהרעיון לפינוי בינוי שיכון ויצמן מתגלגל. בתחילה, לאור היקפו האדיר, הפרויקט נראה רחוק ודמיוני, אבל בזכות נחישות רבה ואמונה בצדקת הדרך מצד תושבי השכונה, כמו גם החבירה לחברת אזורים שהיא מהטובות שבחברות הבנייה בישראל, הגענו היום לאישור התוכנית למתן תוקף. התוכנית שאושרה פשוט מרהיבה ותשדרג את כל האזור הזה בעיר. אנו נערוך בקרוב כנס עדכון לכל בעלי הדירות בשכונה ונתחיל להיערך להגשת בקשות להיתרי הריסה ובניה של הבניינים הישנים".