קבוצת אלמוג מדווחת על מכירות בסך של כ-13 מיליון שקל בפרויקט "יגאל אלון" במרכז הרצליה. החברה מכרה בשבועות האחרונים שתי דירות פנטהאוז בסכום של כ-4.6 מיליון שקל כל אחת, ובנוסף דירת 5 חדרים בקומה החמישית בסכום של כ-3.2 מיליון שקל.

הבניין ברחוב יגאל אלון. צילום: יח"צ

הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ואכלוסו צפוי בעוד שנה בדיוק – מרץ 2020. לאחר מכירת שלוש הדירות בחודש האחרון נותרו בפרויקט 7 דירות אחרונות בהן דירת גן, פנטהאוז ודירות בנות 5 חדרים, המוצעות במחירים המתחילים בכ-3 מיליון שקל.

מדובר בדירות ענק המשתרעות על פני 130-135 מ"ר, המאופיינות בחללים גדולים, בעיצוב אדריכלי מודרני ומוקפד, עם יחידת מתבגר ומרפסות גדולות, זאת בנוסף לחשיפה לשלושה כיווני אוויר בכל דירה. החלוקה האופטימלית בתוך הקומות מעניקה פרטיות ואינטימיות לכל דירה.

שלב הבנייה המתקדם מאפשר לחברה לחשוף בפני הרוכשים הפוטנציאליים דירה בנויה לחלוטין, ולהתרשם מהתכנון המיטבי ומהחללים הגדולים אשר יציעו לדיירים הנכנסים איכות חיים גבוהה בדירה רחבת ידיים.

יגאל אלון הוא פרויקט במסגרת תמ"א 2\38 (הריסה ובנייה), שבמסגרתו הרסה החברה  בניין מגורים שכלל 12 דירות ובונה במקומו בניין חדש בן 7 קומות עם 29 יח"ד וחניון תת קרקעי. על תכנון הפרויקט הופקד משרד האדריכלים אורלי כשדאי-מיכל קטש. הפרויקט ממוקם בצמידות לשטחים ציבוריים פתוחים ובקרבת גנים ובתי ספר, ומרחק של שתי דקות הליכה ממרכז העיר - רחוב סוקולוב ומרכזי מסחר ופנאי מגוונים. כמו כן הפרויקט נמצא במרחק נסיעה קצרה מחוף הים והמרינה, עם גישה קלה לכביש החוף ולנתיבי איילון.

רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג. צילום: יח"צ

לדברי רז שרייבר סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג, "ככל שהבנייה מתקדמת וניתן לראות את הבניין המרשים ואת הדירות בשלבים מתקדמים, כך גדלים הרצון והנכונות שלהם לרכוש דירה. יתרון נוסף הוא משך הזמן הקצר לאכלוס, אשר קורץ למשפרי דיור. פרויקט תמ"א מאפשר ליצור היצע של דירות מודרניות בבניין חדש לחלוטין, מפואר ומתקדם, בשכונה ותיקה ומבוססת בלב לבה של העיר. רבים מהרוכשים הם תושבי הרצליה והסביבה שמעוניינים לשמר ולשדרג את איכות חייהם".