בשורה לתושבי הרצליה שנזקקים לטופס 4, או בשמו המלא טופס אישור אכלוס, המהווה אחד השלבים האחרונים לקראת מסירת מפתחות הדירה.

על מנת להקל על התושבים ולאפשר להם לראות את מצב הבקשה שלהם לטופס 4 , מבלי להגיע לעירייה או להתקשר בטלפון, יזמו מינהל ההנדסה ואגף תקשוב ומערכות מידע בעירייה פתרון נוח וידידותי.

צילום המחשה: shutterstock

מדובר בתוכנה הכוללת שני רכיבים: דף נחיתה באתר של מינהל הנדסה המאפשר פתיחת תהליך וזימון מפקח מבלי צורך להגיע למשרדי העירייה. וכן טבלה הכוללת מידע לגבי מצב הבקשה, תוך פירוט  אילו סעיפים הושלמו ואילו עדיין לא.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון ציין כי "זוהי בשורה עבור כל מי שנזקק לטופס 4 או נמצא בתהליך השלמת האישור וציון דרך נוסף בשיפור השירות לתושבים. בכך הגדלנו את השקיפות כדי שהתושב יידע בכל רגע נתון מה מצב הבקשה שלו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אומר  "עיריית הרצליה ממשיכה להוביל את שיפור השירות לתושבים, כאשר מינהל הנדסה ואגף תקשוב ומערכות מידע פעלו בשילוב כוחות על מנת לאפשר לתושבים לקבל את המידע מהר יותר ובאופן נגיש".

מנהל אגף מערכות המידע אמיר זיו הוסיף שמדובר בלבנה נוספת בתכנית העיר החכמה אשר נועדה לייעל תהליכים ולשפר את השירות לתושבים.

יש לציין כי האתר הוא רספונסיבי, כלומר גמיש ומתאים את עצמו אוטומטית לכל סוגי המסכים ומותאם לעבודה בטלפון חכם.