מסיבה בליין שנות ה-80 ברעננה | צילום: אריק טלמור

אריק טלמור (43) ואורן עמרם (50), בעלי תחנת רדיו אינטרנטית "רדיו פלוס", קמו בוקר אחד והבינו שנמאס להם מהשקט השרוני. הם הקימו ליין מסיבות אייטיז במועדון הקמיליון ברעננה, בניסיון לענות על הצורך שבעיקר מסופק בתל אביב השכנה.

"בחרנו לעשות את זה ברעננה כי אין באזור יותר מידי מועדונים שאפשר לצאת אליהם", מסביר אריק טלמור. "מי שאוהב אייטיז ורוצה לצאת לבלות, צריך לנסוע לתל אביב עם כל מה שכרוך בזה: פקקים חניות וכולי. אנחנו יודעים שיש ביקוש לעניין הזה וזה יכול לעורר את האזור. האזור הזה רדום. אנחנו גרים באזור ואם אנחנו רוצים לצאת למסיבה טובה, אין לנו לאן לצאת. הפכנו את כל אזור השרון ולא מצאנו כלום". 

"חיים ונושמים אייטיז". מימין: אורן עמרם ואריק טלמור | צילום: פרטי

למה דווקא אייטיז?

"אנחנו חיים ונושמים אייטיז", עונה עמרם. "אני באופן אישי לא מתחבר למוזיקה עכשווית. אחד השדרנים שלנו הציע לפתוח את הליין במועדון וחיפש מישהו שיוביל את הרעיון. עשינו איזשהו שיתוף פעולה איתו, וכך נולד הרעיון".

מה כוללת כל מסיבה כזאת?

"המועדון הוא בין היפים שראיתי, כל הקיר הוא מסך 360 אחד גדול שעליו אנחנו מקרינים קליפים מהתקופה. זה כולל סצנות מסרטים כמו גריז למשל. מחירי האלכוהול סבירים ואין בעיות של חניה. בהנחה שהליין באמת יתפוס, אנחנו מתכננים להביא כל מיני אמנים מהאייטיז כמו אדם, אילנה אביטל, שיופיעו עם הלהיטים שלהם".

הליין מתקיים באופן קבוע בימי חמישי החל מהשעה 22:30 במועדון הקמיליון, רחוב החרושת 19 רעננה.