הסיפור הזה כבר ידוע לכל תושב הרצליה, ובכל זאת, עם כל חנות גדולה שנסגרת בקניון ארנה, נשאלת השאלה, מה השתבש כל כך במיזם הזה.

קניון ארנה | צילום: אסנת גורארי טייב

תקציר הפרקים הקודמים: הקניון שנפתח ב-2003 על ידי מוטי זיסר ז"ל בעלות של 153 מיליון דולר, התקשה להתמודד עם ההבטחות שניתלו בו. לפני כשנתיים קרן ריאליטי רכשה את המבנה, והחליטה לשנות את ייעודו לטובת הקמת משרדים, הדבר אף נידון בוועדת המשנה לתכנון ובניין בעיריית הרצליה. בעלי העסקים, לעומת זאת, החלו לטענתם לספוג את עלויות ההחלטה וחלק מהם אף תבעו את הבעלים ואת העירייה בתואנה שגרמו להם לסגור עסקיהם.

ועם זאת, ספק אם יש נטישה יותר סמלית מזו של רשת קסטרו. קסטרו הייתה והינה אחת מרשתות האופנה הגדולות והמצליחות בישראל, כזו שנוכחותה ניכרת כמעט בכל קניון גדול בישראל. ימים יגידו האם עזיבת ענקית האופנה היא מסמר נוסף בארון הקבורה של הקניון, או שמא לידתו מחדש כמרכז עסקים ומשרדים.

מרשת קסטרו נמסר: ״כפי שהצהרנו בעבר, אנו פותחים חנויות חדשות במיקומים טובים יותר ומגדילים את שטחי המסחר בחנויות הקיימות. יחד עם זאת, אנו נסגור חנויות במיקומים שאינם רווחיים. מוזמנים להגיע לחנויות החדשות שנפתחו ברחבי הארץ בקונספט העיצובי החדש״.

מקרן ריאליטי ומקניון ארנה טרם נמסרה תגובה.