הסניף החדש ברננים | צילום: אורי אקרמן

רשת iStore, משווקת רשמית של מוצרי Apple בישראל, תשיק ב-5 ליולי את החנות הפיזית השלישית של הרשת בקניון רננים ברעננה. הסניף, שמתוכנן כאולם תצוגה, משתרע על פני 70 מ"ר ובפתיחתו הושקעו כ- 2 מיליון שקל. הרשת צפויה להישאר בקניון 5 שנים לפחות - כך לפי החוזה שנחתם בין השתיים.

סניף רננים, בדומה ליתר הסניפים, יעניק שירותי מעבדה באחריות למוצרי Apple באמצעות מעבדות השירות הרשמיות, ללא קשר להיכן המוצר נרכש (בארץ ובחו״ל). החנות תציע בין היתר גם פתרונות ביניים עד לגמר התיקון, כגון מכשיר חלופי, שירותי גיבוי והתקנות. יש לציין כי כיום פועלת חנות iDigital המתחרה, אף היא משווקת רשמית של Apple, מתוך קניון G בכפר סבא.

לדברי החברה, הפנינג הפתיחה שייערך, כאמור, ביום חמישי ה-5 ביולי בשעה 17:00, יכלול הטבות, ביניהן: 150 המבקרים הראשונים בערב ההשקה יזכו במתנה. על כל רכישה בחודש הפתיחה ממגוון מוצרי הליבה של Apple (מבין דגמי iPhone, iPad, Watch ו-Mac  אשר משתתפים במבצע), תוענק מתנה בשווי של עד מאות שקלים. בחודש ההשקה תתקיים פעילות לילדים ונוער בין השעות 10:00-12:00.

.

חיים זגורי, בעלי iStore: "אני שמח ונרגש על פתיחתה של החנות החדשה בקניון רננים. לאחר שחדרנו ללבבות הצרכנים בתל אביב ובבאר שבע, אנו בטוחים שגם תושבי רעננה, כפר סבא והשרון, יביעו בנו אמון, בשל השירות והמענה האטרקטיבי שאנו מציעים".