ילדה רצה פדופיל | צילום אילוסטרציה: Shutterstock

מקרה נוסף של הטרדה מינית של ילדות ברחובות הרצליה: גבר כבן 30 חשף את איבר מינו מול ילדות בנות תשע במרכז המסחרי בשכונת נווה עמל. המקרה אירע אתמול (ראשון) בשעה שהבנות בילו במקום שהיה הומה אדם.

הבנות נתקלו שוב באיש כעבור זמן קצר ברחוב קיבוץ גלויות, שם חשף עצמו בפניהן פעם נוספת. "הן נתקלו בו שוב ואז ברחו מהמקום", מספרת קרן בן פורת נגר, אמה של אחת הבנות. "הוגשה כמובן תלונה במשטרה והנושא בחקירה. אנא פקחו עיניים, הזהירו את ילדיכם והעלו את המודעות לנושא".

הבנות חזרו מבוהלות?

"מבוהלות מאוד. הן פחדו להישאר לבד בבית ורצו לספר לשכנה. יחד עם זאת, הן שיתפו פעולה ומסרו תיאור מדויק. בגלל שהיו מקרים קודמים בעיר, שוחחתי על כך עם בתי ולכן היא ידעה לברוח מהמקום ולהתקשר אליי. נווה עמל היא שכונה בה כולם מכירים את כולם והיא בטוחה לחלוטין. המקרה הזה מערער את הביטחון, ולכן צריך לאתר את האיש כמה שיותר מהר".

מקרה זה מצטרף לשני מקרים דומים שאירעו בשכונה לפני כחודש. באחד המקרים גבר חשף את עצמו אל מול תאומות בנות 9 ואף נגע באחת מהן. יש לציין כי בחודש אפריל הוגשה תלונה נוספת במשטרה, בגין גבר שהסתובב עירום בגן "וריזלנד" והטריד ילדות. באחד האירועים הבנות נמלטו מהאיש תוך שהוא רודף אחריהם.

מהמשטרה נמסר: "בחודשים האחרונים דווח למשטרה על מספר אירועים בגין חשוד שחושף את עצמו (באזור גינת וריזלנד וכן בסמוך למרכז המסחרי בנווה עמל בהרצליה) בפני קטינות. פעולות חקירה של המשטרה הביאה למעצרו של החשוד במעשים באזור גינת וריזלנד.

"בעקבות התלונה ביום ראשון פתחה המשטרה בחקירה תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים, מודיעין ופעילות מבצעית על מנת להביא למעצרו של החשוד במעשה".