פדופיל | צילום אילוסטרציה: Shutterstock

הסוף למטרידן הסדרתי? המשטרה עצרה אתמול (שבת) בהרצליה חשוד בגין מעשה מגונה בפומבי. השוטרים הוזעקו לרחוב יהודה הנשיא בגין דיווח על גבר שלכאורה שחשף את עצמו בפני ילדות בגינה ציבורית במקום.

החשוד, בן 37, נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה. במשטרה מוסרים כי בין היתר תיבדק מעורבותו באירוע אחר בעל מאפיינים דומים. הבוקר הוא יובא לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו.

תושבי העיר מדווחים מזה כחודש על אדם המסתובב בגינות ציבוריות וחושף את עצמו מול ילדות. בתחילת חודש אפריל אירעו שני מקרים בגן "וריזלנד" בעיר. במקרה אחד שתי ילדות בנות תשע הבחינו בגבר עירום שמסתובב בגינה. האיש התקרב אליהן ולכאורה גם רדף אחריהן. מעדויות נוספות עלה כי אותו האיש הסתובב שוב למחרת בגינה בשעות הצהריים והטריד ילדות בנות שמונה ותשע.

"היא הייתה בגינה עם הבת שלה וחברות שלה בשעות אחר הצהריים, קצת לפני שבע בערב", סיפרה תושבת העיר על מקרה שאירע לחברתה. "בנות השמונה והתשע ששיחקו בסמוך חזרו לאמן מבוהלות וסיפרו לה על אדם ערום שיושב על הדשא ומסתכל עליהן. כאשר האמא ניגשה לבדוק במה מדובר, היא הספיקה רק לראות אדם מתרחק בריצה מהמקום. האם הגישה תלונה במשטרה".