יותר מרחב. הכלבייה החדשה | צילום: עיריית הרצליה

המושג "חיי כלב" זוכה לשדרוג בעיר: בימים אלה פתחה עיריית הרצליה כלבייה עירונית חדשה ובה כלובים גדולים, מרחבים ירוקים ומתחמים שאמורים לשרת את הכלבים ובעליהם. מדובר בחלק ממתחם גדול הכולל את השירות הווטרינרי העירוני והוא ממוקם בשכונת גליל ים.

המתחם כולו הוקם על ידי החברה לפיתוח הרצליה בעלות של 7.7 מיליון שקלים. במקום 16 תאים מרווחים לכלבים, כאשר לכל תא יש גם חצר שמש נפרדת. בסמוך לחלק הבנוי שוריין שטח של 900 מ"ר של פרדס. בימי שישי יתקיימו במקום ימי אימוץ בשעות 14:00-16:00

"חברה נמדדת גם על פי יחסה לבעלי החיים, ואני שמח על כך שהנהלת העירייה מובילה מדיניות כזו של דאגה והשקעה ברווחה ובשלומם של בעלי החיים", אמר הווטרינר העירוני ד"ר יוסי מורדון.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון: "הרצליה דואגת גם לבעלי החיים בעיר ופועלת באופן עקבי על מנת שתושבי העיר ובעלי הכלבים ייהנו ממיטב השירותים הווטרינריים, כמו גם ממרחבים ציבוריים ייעודיים המותאמים במיוחד עבור חיות המחמד שלהם. ההשקעה בבית החדש לכלבי העיר ולחיות נטושות, נבנתה מתוך רצון להעניק לבעלי החיים תנאי מחיה ראויים - כי גם להם מגיע".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, הוסיף: "הכלבייה החדישה והמתחם המרווח של השירות הווטרינרי הם תוספת חשובה במגוון השירותים והגינות הייעודיות לכלבים שהעירייה הקימה ומפעילה בכל רחבי העיר".

השירות הווטרינרי במשכן החדש | צילום: עיריית הרצליה

צילום: עיריית הרצליה