משטרת ישראל הגישה לאחרונה כתב אישום נגד יוצא תכנית הריאליטי "האח הגדול" שי חי. האחרון מואשם כי פגע בילדה בת שש ובאחיה בן ה-11 בזמן שהשניים חצו כביש במעבר חצייה בהרצליה. נוסף על כך, כתב האישום, שהוגש בבית המשפט לתעבורה בתל אביב, מייחס לחי עבירה נוספת של אי מסיבת פרטים בתאונה עם נפגעים לאחר שעזב את המקום מבלי להשאיר את פרטיו.

עוד בהרצליה:
כך ניסו לנצל קשיש ולהחתים אותו על צוואהלפי כתב האישום, ב-28 ביוני נהג חי ברכב מסוג פיג'ו בשעת צהריים ברחוב העצמאות בהרצליה. כשהגיע כוכב הריאליטי למעגל תנועה הוא לא הבחין בשני ילדים שחצו את הכביש במעבר חציה. "הנאשם נהג בקלות ראש בכך שלא נתן תשומת לב מספקת לדרך בהתקרבו למעבר החצייה, לא הבחין מבעוד מועד מהולכי הרגל, לא איפשר להם לסיים את חציית מעבר החצייה בבטחה וגרם לתאונה בכך שפגע בהם בהיותם על מעבר החצייה", כך תואר בכתב האישום.

התביעה הוסיפה ופירטה בכתב האישום כי כתוצאה מהפגיעה הילדים נפלו לכביש ואף נחבלו בגופם. לבסוף צוין בכתב האישום כי "למרות מעורבותו בתאונה בה נחבל אדם, הנאשם עזב את מקום התאונה ללא מסירת פרטים".

סעיפי האישום שמייחסת התביעה לחי הינם אי מתן זכות קדימה להולכי רגל במעבר חצייה, אי מסירת פרטים בתאונת נפגעים, נהיגה בקלות ראש ואי הודעה על תאונה.
לאחר התאונה התראיינה לכלי התקשורת אמם של הילדים ותיארה כי כשהגיעה המשטרה למקום התאונה כוכב הריאליטי כבר לא היה בזירה. האם ציינה כי חי שאל את ילדיה אם הם בסדר ושלח אותם לשתות מים בברזייה שבגינה סמוכה למקום התאונה ונסע מהמקום. לאחר מכן נלקח חי לחקירה במשטרה.
משפטו צפוי להיפתח בסוף חודש נובמבר.

מנהלו של שי חי, מאיר קוטלר, סירב להגיב לדברים.