צילום: shutterstock סוכן ביטוח מהרצליה תובע את בת זוגו לשעבר, אף היא תושבת הרצליה, בטענה כי זו "פגעה פגיעה קשה בשמו הטוב וגרמה לו עוגמת נפש וסבל רבים".

על פי התביעה, העומדת על סכום של 319 אלף שקלים ושהוגשה באמצעות עורכי הדין רן שפירא, דרור גולדשטיין ושרית עטר, השניים היו במערכת יחסים במשך חמש שנים וחצי, ואחרי שלוש וחצי שנות זוגיות החליטו לעבור להתגורר יחד בדירה שכורה, בה גרו גם ילדי האישה מתקופת נישואיה.

עוד ב-mynet:
רגעי האימה: הרומן מחוץ לנישואין נגמר באונס
"יאסין אמר לי אחרי בית ליד: 'חיילים מותר להרוג'"

לטענת התובע, הוא שיפץ את הדירה השכורה בסכום של 40 אלף שקל, ורכש מכשירי חשמל וריהוט בסכום של 30 אלף שקל, כשזוגתו מבטיחה להחזיר לו את הכספים, "במידה ולא יגיעו להבנה עם בעלי הנכס לעניין החזר כספי ההשקעה בדירה".

עוד עולה מהתביעה, כי לאחר כחודשיים החלה הנתבעת לדרוש מסוכן הביטוח שלא להגיע לדירה בזמן שילדיה נמצאים שם, וכי "בלית ברירה, נהג התובע 'לבלות' מחוץ לדירה עד לשעות מאוחרות, אכל יום יום מחוץ לדירה, ובמקרים בהם היה מגיע לדירה בזמן שילדי הנתבעת נכחו בה, הוא נאלץ להסתגר בחדר השינה, כשהנתבעת מביאה לו לעתים שתייה ואוכל לחדר השינה".כתב התביעה מגולל גם כיצד דרשה בת הזוג מהתובע לעזוב את הדירה, בעודו מתאבל על אביו, וכשהחליט לעזוב ולשכור דירה לעצמו, אסרה עליו לקחת חפצים שהותיר בדירה ואף מסרה את כלבתם המשותפת. השיא הגיע, לטענתו, כאשר הודיע לזוגתו על סיום הקשר וביקש לקבל את רכושו ואת הכספים שהשקיע בדירה, ואז "מתוך ניסיון להתחמק מתשלום, הגישה נגדו הנתבעת תלונה במשטרה. התובע נדהם לגלות שבן זוגה החדש של הנתבעת מסר הודעה למשטרה כי לכאורה הנתבעת נאנסה על ידי התובע בפראות בתוך רכב", "בשעות הלילה המאוחרות ב-2 בנובמבר 2015 הגיעו שוטרים לביתו של התובע וביקשו ממנו להתלוות עימם לתחנת המשטרה לחקירה".

סוכן הביטוח הכחיש את הטענות נגדו ואף ביצע מיוזמתו בדיקת פוליגרף ונמצא, כי הוא דובר אמת. במשטרת גלילות, שחקרה את התלונה, החליטו לסגור את התיק ואף למחוק את הרישום הפלילי נגדו, אולם לטענתו הנתבעת לא הסתפקה בכך, ולמחרת הופיעו שוב שוטרים בביתו והגישו לו צו הרחקה מזוגתו לשעבר בטענה כי הוא הורשע בעבר באלימות והיא וילדיה חוששים ממנו.

"אין דרך לתאר את ההתעללות הנפשית של הנתבעת בתובע, את הסבל שגרמה לו, את נדודי השינה, החרדות והחששות אותם עבר ועודנו עובר", נכתב בכתב התביעה.
"בחודשים האחרונים הארץ סוערת ויש לחץ בציבור להתלונן על מעשים מגונים ועל מעשי אונס או אלימות בכלל כלפי נשים, כשהמטרה היא שהחוק יגן עליהן בכל השלבים מרגע הגשת התביעה. לצערי, ישנן נשים המנצלות את המצב לצורך הגשת תלונות שווא ולהשגת הישגים טקטיים בסכסוכים שונים".

הנתבעת סירבה להגיב על הטענות.