צילום: index open לבית משפט השלום בפתח תקוה הוגש ביום שישי שעבר כתב אישום נגד תושב הרצליה, בן 65, המואשם שביצע מעשים מגונים בכוח בעולה חדשה.

עוד ב-mynet:
תקף את אשתו ההרה - והורשה להיכנס לחדר הלידה
חשד: מעשים מגונים ב"פסטיבל הצבעים" בחדרה
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה של mynet

על פי כתב האישום, הגבר, שעובד באזור המרכז, ניגש מחוץ לאחת מלשכות משרד הפנים לצעירה, בת 22, שהגיעה למשרד כדי להוציא אישורים שונים, על מנת לקבל סל קליטה. הנאשם ניגש אל הצעירה, הציג עצמו בפניה והציע לה לעלות למשרדו שבבניין, בטענה שיוכל לסייע לה במציאת עבודה.בהמשך, כפי שעולה מכתב האישום, יצאו השניים למקום הסמוך לבניין, שוחחו על עלייתה לארץ, והנאשם אף הציע לה לשוב למשרדו כשתסיים את סידוריה במשרד הפנים, בטענה שיוכל לסייע לה בקליטתה בישראל.

כשסיימה הצעירה את סידוריה במשרד הפנים, היא אכן עלתה למשרדו, ואז, על פי כתב האישום, ביצע בה הנאשם מעשים מגונים ולמרות שנרתעה לאחור ואמרה לו שלא ייגע בה, הוא המשיך במעשיו, נישק אותה על שפתיה, בעודו אוחז בצווארה בחוזקה וחונק אותה.

לפי כתב האישום, "המתלוננת ניסתה להדוף את הנאשם, אך הוא המשיך במעשיו חרף התנגדותה, משך את החלק העליון של שמלתה כלפי מטה, נגע באיבריה, וכל זאת חרף צעקותיה שלא ייגע בה. לאחר מכן, הכניס הנאשם את ידו אל מתחת לשמלת המתלוננת, נגע באיבריה ואף ניסה להפשיל את תחתוניה. בשלב זה הצליחה המתלוננת לדחוף את הנאשם מעליה, ורק אז חדל הנאשם ממעשיו".

מכתב האישום עולה, כי בהמשך, ביקש הנאשם את סליחת העולה החדשה, והתעקש ללוות אותה בהמשך סידוריה.