ביום רביעי לפני כשבוע וחצי אירעה תאונת דרכים ברחוב שדרות ירושלים פינת רחוב כצנלסון בהרצליה, במסגרתה נפצע רוכב אופנוע באורח בינוני. האירוע אירע בסביבות השעה 21:00 בערב, כאשר רוכב האופנוע, המועסק כשליח מסעדה מהרצליה פיתוח, לאחר שהשתחרר לאחרונה משירות צבאי, היה בדרכו במסגרת עבודתו. כאשר ביקש הרוכב לפנות לכיוון רחוב שדרות ירושלים הוא הרגיש, לדבריו, חבטה עזה, לאחר שרכב פרטי פגע בו, והוא הועף מהאופנוע עליו רכב.

עוד ב-mynet:
"באתי ליום כיף ויצאתי נכה לכל החיים"
פרדס חנה: פרץ לבית כדי לשתות מים
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

אחד התושבים המתגורר בסמוך, ששמע את קול החבטה ואת זעקות הפצוע, הזמין ניידת אמבולנס למקום. זאת לאחר שהלך לבדוק לשלומו של רוכב האופנוע וגילה כי הוא סובל מפציעות באזור האגן והידיים, שבר ברגליו והכרתו מעורפלת.

לאחר טיפול ראשוני במקום, פונה רוכב האופנוע לבית החולים "מאיר" בכפר סבא, שם אובחן כמי שסובל משברים ומחבלות בכל חלקי גופו. אותו תושב, שסייע לרוכב, הצליח גם ליידע את הוריו, שמיהרו להגיע לבית החולים.רוכב האופנוע, שעדיין מאושפז בבית החולים, עבר במהלך השבוע סדרת ניתוחים, במסגרתם חוברו פלטינות לשתי רגליו והוא ממשיך לסבול מכאבים עזים.
"אני לא זוכר הרבה מהאירוע, רק שהרגשתי מכה מאחור", סיפר רוכב האופנוע השבוע. "אני רק זוכר שהתעוררתי וגיליתי שאני נמצא בתוך אמבולנס. בהתחלה לא הבנתי איפה אני בכלל. מזל שאותו שכן היה בסביבה. אני מאושפז כבר שבוע ימים ורק אחרי מספר ימים התקשרו אליי ממקום עבודתי, כדי לשאול לשלומי ולברר מה קרה".

לדבריו, אין לו מושג האם נתפס או נמצא נהג הרכב שפגע בו, וזאת מאחר שבמשטרה לא מוסרים לו או לבני משפחתו, פרטים על החקירה המתנהלת בנושא התאונה.

"כרגע אני בקושי יכול להזיז משהו בגופי", הוא אומר. "רק ביום רביעי שעבר התחלתי להזיז קצת את כפות הרגליים. אני מקווה שהמצב ישתפר בימים הקרובים, אבל ייקח עוד הרבה זמן עד שאני אצא ואשתחרר מבית החולים. אנחנו אפילו לא יודעים מה מצב החקירה ואיפה הדברים עומדים כי לא מוסרים לנו כל מידע".
מהמשטרה נמסר: "מדובר בתאונה עצמית. רוכב האופנוע החליק ופגע ברכב עומד. היו שני עדים לאירוע, שנגבתה עדותם על האירוע והחקירה נמשכת".