גניבה של למעלה מ-31 מיליון שקל בעשר שנים: בכך מואשמת פזית ולד בכתב האישום החמור, המגולל פתיחת חשבונות בנק פיקטיביים, יצירת ספקים שאינם קיימים ובעיקר מאות העברות כספים, לכאורה, מכספי חברת yes. לידי "ידיעות השרון" ו-mynet הגיע פירוט של חלק מההוצאות הכספיות של ולד מהשנה האחרונה.

עוד ב-mynet:
בלעדי: בעלה של פזית ולד מדבר על החודש הקשה בחייו
תפילות, בכי וצעקות: צפו בתיעוד נדיר מטקס הוצאת דיבוק
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

בחודש דצמבר 2013 הזמינה ולד נופש במלון ממילא היוקרתי בירושלים. עבור התענוג של שני לילות בבית המלון שילמה ולד סכום של 1,440 דולר. זאת שבועיים בלבד לאחר שהזמינה שני כרטיסי טיסה לפריז.ב-17 באוקטובר, רגע לפני נחיתת הזמרת האמריקנית ריהאנה בארץ והופעתה בפארק גני יהושע, הזמינה ולד שני כרטיסים למתחם הוי.איי פי של המופע, בעלות של 1,380 שקלים לכרטיס ובסך הכל שילמה עבור שני כרטיסים סכום של 2,775 שקלים.ב-10 בדצמבר ביצעה רכישה של פרטי לבוש ואקססוריז דרך יריד מכירות של מעצבי על. בין הפריטים: סוודר שנרכש תמורת 1,690 שקלים, סוודר נוסף במחיר של 1,980 שקלים, ז'קט במחיר של 4,500 שקלים ונעליים במחיר של 3,100 שקלים. מנהלת החנות אף הזמינה את פזית לאירוע אופנה של המקום.באותה התכתבות עם הקניינית, כותבת הקניינית, שמזמינה את ולד לאירוע: "אלו הקניות מהפעם הקודמת ומהפעם. חיוב אחרי ה-15, נכון? באירוע כבר יהיו הנחות. היבואנית שממנה שני הפריטים שקנית עכשיו לא מוכנה עדיין בשום אופן לצאת להנחה. היא מתחילה הנחות רק באמצע ינואר, :(. סורי..ניסיתי חזק ולא הצלחתי. נשיקות גדולות".בחודש ינואר האחרון, שבועיים בלבד לפני שנעצרה, רכשה ולד ווסט במחיר של 2,800 שקלים, צעיף במחיר של 1,000 שקלים, צעיף נוסף במחיר של 1,400 שקלים, ווסט ג'ינס במחיר של 1,820 שקלים וסווטשירט במחיר של 1,900 שקלים, ולא הסתפקה בכך. עבור סוודר של ג'יבנשי שילמה ולד סכום של 2,100 שקלים, עבור 2 חולצות מכופתרות שילמה 3,600 שקלים ועבור מטרייה של מקווין שילמה סכום לא ייאמן של 1,200 שקלים.באותה הרכישה כתבה הקניינית לוולד: "היי מאמי, אולי זה קצת יעודד אותך בתקופה הלא קלה הזו. מה שבטוח שזה עובר מהר ואת תתרגלי ותתחזקי ותעודדי. מבטיחה. אלו הדברים המהממים שהבנות שלחו לך לקחת. סך הכל 17,180, ואחרי הנחה שלנו, 16,200, :). נשיקות".

ההוצאות האלה לא נחשבות חריגות ביחס לסכום הכסף האדיר שפזית ולד מואשמת כי גנבה. במשטרה מנסים לעקוב אחר הכסף הגדול שנעלם, ולבדוק בין היתר האם נרכשו באמצעותו נכסים שונים.