ו', תושבת השרון (29), הגישה ביום שלישי שעבר תביעה בבית משפט השלום בהרצליה נגד מורה הנהיגה שלה לשעבר, תושב השרון, שלטענתה הטריד אותה מינית במהלך שיעורי הנהיגה בחודשיים האחרונים.

עוד ב-mynet:
בת 20 הפעילה מעבדה לייצור סם אונס
בת 12 בעדות מצמררת: כך אנסו אותי
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

בכתב התביעה אותו הגיש עורך דינה, אופיר יעקובוביץ’, מספרת התושבת כי למדה אצל המורה במשך 30 שיעורים, אשר בחלקם השתמש באמירות פוגעניות, ביצע בה מעשים מגונים לכאורה תוך כדי נסיעה, דבר שסיכן את שניהם. בתביעה שהגישה ו' היא תובעת פיצוי בסך 1,700,000 שקלים.

מכתב התביעה עולה כי בשיעור החמישי, לדברי ו', החל המורה לחבק אותה בכניסתה לרכב וביציאה ממנו אף נשק ללחייה. תוך כדי השיעור, לטענתה, אמר לה כי היא בחורה יפה, שאל אותה מדוע היא לא שלו ואף ליטף את ידה ואת כתפה הימנית בצורה מינית. עוד נטען בכתב התביעה כי כבר בשיעור שלאחר מכן החל המורה ללטף את רגלה הפנימית כשהוא מתקרב עם ידו לאיבר מינה ועצר רק כאשר שאלה אותו בכעס לפשר מעשיו.

"הנתבע לא הפסיק והמשיך ללטף את ידה וכתפה של התובעת תוך כך שהוא אומר 'איך אני אוהב את העור שלך, הוא כל כך חלק'", נכתב בכתב התביעה. "התובעת התרגזה ואמרה לנתבע להפסיק לגעת ולנשק. הנתבע השיב 'אפשר לחשוב, אני מנשק אותך בגלל שאני אוהב אותך'".בהמשך כתב התביעה מפורטים אירועים נוספים אודות הטרדות מיניות אותן חוותה, לכאורה, הכוללים, לדברי ו', נשיקות שהמורה כביכול העניק לתלמידה בכל פעם שעשתה מהלך נכון וסטירות קלות שהיה נותן לה, כביכול, בידה ובבטנה כאשר טעתה. "בשיעור השמיני והתשיעי הנתבע חזר על התנהגותו בשיטתיות, מנשק ומלטף את התובעת, תוך הפצרות מיניות", נכתב עוד בכתב התביעה. בשיעור העשירי והאחד עשרה, תוך כדי נהיגה במהירות גבוהה, ליטף את רגלה. התובעת שאלה אותו בכעס 'מה אתה עושה?' והנתבע השיב לה כי הוא בודק אם יש לה שערות ברגליים".

במקרה אחר, כפי הנטען בתביעה, החל המורה ללטף את רגלה של התובעת ותוך כדי הרים לה את המכנסיים בטענה שהוא מחפש סימני מתיחה באגן שלה.

"במהלך ביצוע מעשיו המתוארים לעיל, נהג הנתבע לשנות את טון קולו לקול רך וארוטי אשר גרם לתובעת תחושות קשות של גועל ובחילה", מצוין בכתב התביעה.
בהמשך נכתב כי לאור המקרים הללו ושינוי הטון שנהג עימה סיפרה ו' על המקרים לבעלה שהחל לצייד אותה במכשיר הקלטה, בעזרתו הקליטה את השיחות עם המורה.

בכתב התביעה, בו נטען אף כי חלק מהמעשים תועדו במצלמת וידאו, נכתב עוד כי המורה אף הפחיד את התובעת כי אם תפעל כנגדו היא לא תקבל את רישיון הנהיגה בו חפצה והוא יפסיק לה את השיעורים. "מרשתי נפגעה מאוד ממסכת האירועים שחוותה בחודשים האמורים, במהלך שיעורי הנהיגה", אומר עו"ד יעקובוביץ'. "כולי תקווה שלמרות הקושי שחוותה מרשתי, היא הראשונה והאחרונה שחוותה את האירועים הללו אצל מורה הנהיגה המדובר".

מורה הנהיגה טוען כי טרם קיבל לידיו את כתב התביעה. הוא הודה כי אכן לימד את המתלוננת, אך הכחיש כל קשר לאירועים המפורטים. "לא היה ולא נברא", מסר המורה בתגובה. "הבחורה למדה אצלי, ניגשה לטסט, חזרה מאוד כועסת כי לא העבירו אותה ולא רצתה לדבר איתי יותר. אני מורה נהיגה כבר 40 שנה ומעולם לא האשימו אותי בדברים כאלו. אם זו הדרך שלה להתעשר שיבושם לה".