תושבי רחוב אוצר הצמחים בהרצליה לא מצליחים לישון בלילה. לדבריהם, בלייני פאב "הראשונים 7", הממוקם ברחוב הראשונים הסמוך למקום מגוריהם, מדירים שינה מעיניהם וגורמים למטרדי רעש.

עוד ב-mynet:
מטרדי ריח ורעש: ככה זה לחיות מעל מסעדה
מרוב כיסאות ומיטות שיזוף אין מקום למתרחצים
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

המבנה של הפאב שימש בעבר את פאב "תיאודור" שפעל במקום מספר שנים, והוא ממוקם בלב שכונת מגורים. התושבים טוענים ששיכורים רבים מסתובבים באזור בשעות לילה מאוחרות וגורמים להם לתחושת חוסר ביטחון. מלבד זאת, טוענים התושבים, שבוקע מהמקום רעש רב גם לאחר סגירתו.במכתב שנשלח השבוע לראש העירייה, יהונתן יסעור, על ידי תנועת "הרצליה למען תושביה", בראשות עו"ד שמואל סעדיה, נכתב: "מדובר בפאב הממוקם ממש באזור מגורים של בניינים. המבקרים מגיעים משעות הערב המוקדמות ועד לשעות הלילה הקטנות, כשהם מרעישים בקול ומפריעים את מנוחת השכנים.

"לא אחת אף יוצאים שיכורים מהפאב, יושבים בספסלים סמוכים בהמשיכם בשתיית אלכוהול ובשיחות קולניות, דבר המהווה מטרד. הבחירה למקם פאב בלב אזור מגורים לא ראויה".

מעיריית הרצליה נמסר: "העירייה מטפלת בהפרעות הרעש שבניגוד לחוק בכל האמצעים העומדים לרשותה".

מבעלי פאב "הראשונים" נמסר: "הרעש לא מגיע מהפאב שלנו. אנו סגורים לרגל שיפוצים ופתוחים רק אחת לשבוע וגם אז אין מוזיקה בעוצמה גבוהה ורעש. ייתכן ומדובר בנערים שנמצאים כעת בחופש ומטיילים ברחוב".