בילוי סוף השבוע הסתיים בתקיפה. שתי תושבות השרון, בשנות הארבעים והחמישים לחייהן, נעצרו במוצאי שבת שעברה בחשד שתקפו בצורה קשה נערה העובדת בפיצרייה בהרצליה ואת בעל המקום, לאחר שאלה סירבו לתת להן שירות בשל התנהגותן.

עוד ב-mynet:
החיילת נרדמה באוטובוס והוטרדה מינית בשנתה
אם לחמישה נורתה בראשה במהלך קרב כנופיות
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

האירוע התרחש במוצאי שבת, אז הגיעו שתי נשים וגבר לפיצרייה ברחוב בן גוריון במרכז הרצליה. עד מהרה התפתח ויכוח בין השלושה לבין המוכרת ובעל המקום. העימות הידרדר, על פי החשד, לתקיפת המוכרת, נערה בת 17, ובעל המקום, בן 22, בן זוגה של הצעירה, על ידי שתי הנשים שגרמו לפציעתה."הם התיישבו בחוץ ואחת מהן שמה את הרגליים על השולחן", סיפר בעל המקום. "הן דרשו לקבל פיצה והתנהגו לא יפה. לאחר שהגבר צעק לנו שנעשה מה שהן מבקשות, אמרנו להם שההתנהגות שלהם לא מקובלת עלינו ושבצורה כזאת אנחנו לא מוכנים לתת להם שירות".

לדבריו, הגבר שאל אותו מי בעל המקום וכשהשיב לו שהוא הבעלים, איים הגבר כי המקום יישרף תוך כמה ימים. "אחת הנשים התחילה לקלל אותי בלי הפסקה ואז חברה שלי שעובדת כאן התערבה ואמרה לה שתירגע ושתלך. היא בתגובה התחילה להשתולל, זרקה סטים של כפות על הראש שלה, השליכה לעברה סכינים של הפיצה והפכה קרטונים של תבלינים על הרצפה".

הנערה, מתקשה עדיין לעכל את שחוותה. "הם התנהגו מאוד לא יפה ודיברו בצורה מגעילה", סיפרה השבוע. "לא רצינו למכור להם ואז שתי הנשים הכו אותי, זרקו עליי סכינים ושברו לי דובי מחרסינה על הראש".

בן זוגה של הנערה מיהר להתערב כדי להגן על חברתו וספג דחיפות ומכות מהחשודה השנייה שהצטרפה, לדבריו, לתקיפה. "היא פירקה לחברה שלי את כל הפנים. אם לא הייתי מתערב ומפריד, היא הייתה רוצחת אותה". צוות מד"א ירקון שהוזעק למקום פינה את הנערה לבית חולים.

"היה לה דם באזור העין, ובבית החולים עשו לה הדבקה במצח. כל הראש שלה היה נפוח", מספר החבר. "מאז האירוע יש לה סיוטים והיא מפחדת להיות לבד. איך אני יכול להיות בטוח עכשיו שהם לא יפגעו בי? אני לא יודע אם הם יתנקמו בי ולאחר המקרה אני שוקל לסגור את העסק יותר מוקדם".

שתי החשודות במעשים נעצרו על ידי שוטרי משטרת גלילות ובחקירתן הכחישו כי תקפו את בני הזוג ואף טענו כי הן אלה שהותקפו על ידם במהלך הוויכוח. בית משפט השלום בתל אביב לא התרשם מטענותיהן והאריך את מעצרן, אולם בדיון השני הן שוחררו בתנאים מגבילים, תוך הרחקה מהפיצרייה.

"מדובר באלימות ברוטאלית של שתי נשים כלפי עובדת תמימה בפיצרייה", ציין נציג המשטרה בדיון. הגבר שהיה מעורב במקרה נחקר, אך שוחרר בתום חקירתו.
עורכת דינה של אחת החשודות, סנדי אלמוגי, מסרה: "לא מדובר בתקיפה ספונטנית, אלא באירוע מתמשך, במהלכו נפצעה אף האישה, לאחר שהושלכו לעברה כף ומגש, על ידי עובדת הפיצרייה שסירבה לשרתה".

עורך דינה של החשודה השנייה, אבי כהן, מסר: "מרשתי קושרת את עצמה למקום, אך הכחישה את מעורבותה בתקיפה".

הפיצרייה בה אירעה התקיפה צילום: יוגב עמרני

מיכאל פרוסמושקין