משטרת כפר סבא עצרה לפני כשבוע וחצי תושב הרצליה, גבר בן 47, בחשד שניסה לדרוס את תושב רעננה, בו חשד כי ניהל קשרים רומנטיים עם אשתו. מבקשת המעצר שהגישה המשטרה לבית המשפט עולה כי החשוד תקף את המתלונן, ניסה לדרוס אותו באחד מרחובות העיר רעננה, ואף איים עליו ועל בני משפחתו מספר פעמים. כל זאת על רקע חשדו כי המתלונן מקיים רומן עם אשתו. לאחר שעוכב החשוד לחקירה הוא נעצר והובא לבית משפט השלום בכפר סבא לצורך הארכת מעצרו כשבמשטרה מייחסים לו חשדות של תקיפה ואיומים.

עוד ב-mynet:
מיומנו של חוקר פרטי: הבגידה שהובילה לחיזור גורלי
לאילנה יש שלושה מאהבים בשבוע
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

"המתלונן טוען שלו ולאשת החשוד יש קשר רומנטי וכי החשוד ניסה לדרוס אותו לפני מספר ימים ברעננה", הסביר רס"מ יניב הינדי ממחלקת התביעות במשטרה בבית המשפט. "התקיפה באה לידי ביטוי על ידי תפיסתו של המתלונן בחולצה. החשוד הדביק אותו לקיר וניסה לקחת ממנו את הטלפון הנייד שלו".

מהחקירה עלה עוד כי החשוד אכן פנה למתלונן וביקש ממנו להתרחק ממנו, הגיע למקום עבודתו של זה ובין השניים התפתח ויכוח סוער שכלל בין היתר צעקות וגידופים. מתלונתו של המאהב עולה כי האיומים אותם השמיע כלפיו החשוד לא השתמעו לשתי פנים ובין היתר אמר הבעל למתלונן, על פי החשד, כי "היום אני מחסל אותך. מה שעשו לרביבו יעשו גם לך ויהיה לך רע".

סנגורו של החשוד, עו"ד אייל אוחיון, טען מנגד כי החשוד אינו מכחיש כי אכן נקלע לוויכוח סוער עם המתלונן, אך מכחיש כי תקף אותו וביקש מבית המשפט לשחררו למעצר בית תחת תנאים מגבילים וזאת בכדי שיוכל להשתתף בחגיגות בר המצווה של בנו.

"לטענת החשוד, המתלונן ניסה להתקרב לאשתו ברגע של משבר כידיד וניצל את המצב", מסביר עו"ד אוחיון. "לטענתו המתלונן אינו עוזב את אשתו במנוחה ומדובר על איש שמגן על אשתו מפני מטריד סדרתי. הוא לא פגע באף אחד פיזית ואפשר להבין את המעשים שלו".

בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד ביומיים בשל חשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות לו.