תושבת הרצליה, צעירה בת 28, נעצרה בשבוע שעבר על ידי משטרת כפר סבא בחשד כי שימשה נערת פיתוי לצעיר תושב האזור, עימו יצרה קשר רומנטי, במטרה לשדוד אותו. את השוד האלים, במהלכו נדקר הצעיר, ביצעו על פי החשד שני גברים, תושב טייבה ותושב השטחים.

עוד ב-mynet:
כיצד עוקצים נהגי המוניות את התיירים?
פקחי העיריה קונסים גם על עישון בפארק
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

מחקירת המשטרה עולה כי במהלך חודש אוקטובר 2010 הכיר אביעד (שם בדוי), צעיר בן 35 תושב רעננה, את החשודה ובין השניים התפתחה מערכת יחסים זוגית. אביעד, שלא חשד בכוונות הצעירה, נעתר לבקשה להיפגש עימה בשעת לילה בפארק רעננה. בניגוד למפגשים הקודמים בין השניים, הפעם הסתיים המפגש בשוד אלים ואכזרי של אביעד ובתקיפתו על ידי שני חשודים אחרים.

"במהלך המפגש ישבו זוג הצעירים ושוחחו ביניהם", ציינו גורמי חקירה במשטרה. "כעבור זמן קצר חנה בקרבתם רכב, בו ישבו שני אלמונים. אז הודיעה הצעירה כי היא צריכה להתפנות והחלה להתרחק מהמקום. הצעיר, שחשד כי דבר מה אינו כשורה, ביקש ממנה להישאר, אך זו התעקשה והתרחקה מהמקום.

"בזמן זה ניגשו שני האלמונים לצעיר, אחזו בו בכוח, הכניסו אתו לרכב וניסו ללא הצלחה לגנוב ממנו אלפי שקלים שהיו בכיסיו. תוך כדי מאבק בשניים הרגיש אביעד כאב חד בגב ובכתף, הבין כי נדקר, הצליח לחמוק מהרכב ושני האלמונים נמלטו מהמקום".

בעקבות האירוע, במהלכו נדקר פעמיים בפלג גופו העליון ופונה לטיפול בבית החולים, הגיש אביעד תלונה במשטרה והחקירה הוטלה על היחידה ללוחמה בפשיעה בתחנת המשטרה בכפר סבא, בראשותו של פקד רותם גיל.

בסיום פעולות חקירה הצליחו החוקרים לאתר את פרטיו של אחד החשודים, אלא שאז התברר כי הוא תושב השטחים וכל שנותר להם היה להמתין עד שישוב לשטחי ישראל. שנה שלמה המתינו החוקרים, עד שלפני כשלושה שבועות נודע לצוות החקירה, בעקבות חקירה סמויה ומידע מודיעיני, כי החשוד, בן 39, מבקש לעשות דרכו לשטחי ישראל.

עם הגעתו לאחד ממחסומי הכניסה, עוכב החשוד על ידי השוטרים, לאחר שהוכרז על ידי צוות החקירה כדרוש לחקירה על ידי המשטרה. החשוד נחקר, הכחיש את המיוחס לו ונעצר.

במהלך החקירה עלה בידי צוות החקירה לאסוף ראיות נוספות ואז התברר כי מדובר באירוע מתוכנן שבוצע על ידי כנופיה וחשוד נוסף, צעיר כבן 20 תושב טייבה, שהיה, על פי החשד, מעורב אף הוא במעשה, נעצר לחקירה. בחקירתו הכחיש גם החשוד הנוסף את המיוחס לו. שני החשודים הובאו לבית משפט השלום בכפר סבא בתחילת השבוע, שם הוחלט להאריך את מעצרם עד יום חמישי.

בימים האחרונים נאספו ראיות גם נגד החשודה והיא נעצרה בגין מעורבות במעשה וכמי ששימשה כנערת פיתוי לצעיר. החשודה נחקרה, קשרה עצמה למיוחס לה והובאה ביום שלישי שעבר לבית משפט השלום בכפר סבא להארכת מעצרה.