זה קרה בסוף השבוע שעבר, בשעות הלילה שבין שישי לשבת. ג' (55), תושבת הרצליה, הגיעה יחד עם בעלה ושלושה חברים לצפות בסרט בבית הקולנוע רב חן שבקניון שבעת הכוכבים בעיר. כשהסתיים הסרט ביקשו החמישה לצאת מחניון הקניון בו החנו את רכביהם, אלא שלהפתעתם גילו ששערי החניון נעולים.

עוד ב-mynet:
צה"ל לחייליו: אל תחנו רכבים במזרח נתניה
המשולש הרומנטי של המאבטח הסתיים באיומי אקדח
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

לדבריהם הם פנו לעובדי המקום, אך בכל זאת נאלצו להמתין במשך שעה ארוכה עד שהגיעו לפתוח את השערים. "הגענו בשעה 24:15 בסמוך לתחילת הקרנת הסרט. הקולנוע הוא המקום היחידי שפתוח בקניון ביום שישי בשעות הללו ולשם היו מועדות פנינו. נכנסו לחניון ופגשנו בשומר שעמד בכניסה. הוא לא הזהיר אותנו שהחניון עתיד להיסגר בשעה הקרובה. בנוסף, לא היה אף שלט שהסביר זאת", הם אומרים.

בראש שקט וללא דאגות עלו החמישה לצפות בסרט. "מייד בסיום ירדנו לאוטו, לא התעכבנו, גם לא היה לנו איפה. הגענו ליציאה מהחניון וראינו שהשער סגור ואין לנו אפשרות לצאת. נסענו לשער וגילינו שגם הוא נעול ואז החל החיפוש אחר מישהו שיפתח לנו. בסוף מצאנו בקניון מישהו שנתן לנו את הטלפון של הבקרה. התשובה שלהם הייתה שהם לא מתכוונים להגיע באופן מיידי.

"חיכינו, היינו בטוחים שתוך כמה דקות יגיע מישהו. כשחלפו הדקות, התקשרנו שנית וענה לנו בחור ששאל אותנו אם אנחנו לא יודעים שהחניון נסגר בשעה 2:00. השבנו שלא ידענו ושאנחנו פשוט רוצים לצאת. הוא השיב לנו שהשומרים עסוקים ושיסיימו יגיעו לפתוח לנו. השעה כבר הייתה שלוש בלילה והא הסביר שזה ייקח כחצי שעה".

לטענתם ביקשו בני הזוג את מספר הטלפון של הממונה, בקשה שנתקלה בסירוב. "ראינו שזה לא עוזר אז התקשרנו למשטרה. נציג הבקרה שמע שאנחנו מדווחים למשטרה על כליאת שווא. הסברנו לשוטרים את הסיטואציה והם אמרו שמיד ישלחו ניידת. פתאום, תוך כמה דקות הגיע שומר שפתח לנו את השער", מציינת ג'.

מקניון שבעת הכוכבים נמסר: "מרגע הפנייה פעלו אנשי הביטחון ליציאתם של הפונים מהקניון, עניין שלקח 10 דקות בלבד ולא כפי שנטען. יחד עם זאת, נפיק לקחים למען המשך מתן שירות איכותי ויעיל ללקוחותינו בעתיד".

הידיעה התקבלה באמצעות האימייל המקומי של mynet.