תושב הרצליה, אב לקטינה בת 11, נעצר לאחר שביצע מעשים מגונים בחברתה הטובה של בתו, בת גילה. לאחר עשרה ימי מעצר הוא שוחרר למעצר בית אצל אחיו שבצפון.

עוד ב-mynet:
חייל חשוד באונס קטינה בת 13
גנן מואשם באונס קטינות ובהטרדה מינית
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

אמה של הילדה שנפגעה מינית על ידי אביה של חברתה, היא זו שהתלוננה במשטרה. האם הבחינה כי מצבה הנפשי של בתה מידרדר ועודדה אותה לדבר. האם שמעה ממנה את דבר הזוועות שחוותה בשעה שהייתה בטוחה כי בתה נמצאת בידיים בטוחות של משפחה טובה.

בין העדים בכתב האישום שהוגש בשבוע שעבר נגד האב נמצא הרב שעימו נהג האב להתייעץ. מעדותו של הרב עולה, כי הנאשם פנה אליו מספר פעמים על מנת "להתייעץ" איתו בנוגע להתנהגותה של הילדה בה על פי כתב האישום פגע מינית. הנאשם טען בפני הרב שהילדה משוחחת עימו לכאורה אודות ניסיונה עם בנים, ואילו הוא "חושש להסתבך", כדבריו בפני הרב, בהתנהגות שחוקרי המשטרה כינו בבית המשפט "כגנב שעל ראשו בוער הכובע".

חוקרת ילדים מוסמכת מטעם משרד הרווחה חקרה את הילדה וסיכמה כי מדובר בעדות בעלת אופי מהימן ביותר, במה שהפרקליטות מכנה "מעשים מיניים נלוזים המונעים מדחף מיני בלתי מרוסן והיעדר עכבות למימוש דחפיו המיניים". בכתב האישום צויין, כי לפחות שלוש פעמים הותקפה הילדה על ידי אבי חברתה. הפעם הראשונה הייתה במהלך חופשת הקיץ האחרונה, אז ישנה הילדה אצל בתו, והאיש נכנס בשעות הבוקר לחדר בו הן ישנו. אז, הוא העיר את הילדות, ותחב את ידיו אל מתחת לחולצתה של החברה.

הפעם השנייה הייתה בחודש אוגוסט האחרון כאשר הוא הסיע אותה לביתה. הוא החל לשאול אותה שאלות בעלות אופי ותוכן מיני. הילדה סיפרה לחוקרת ההמומה
כי האיש הסביר לה כיצד הוא שוכב עם חברותיו, על הפעם הראשונה בה קיים יחסי מין, וכן שיתף אותה בגחמותיו המיניות. הילדה סיפרה כי היא הייתה במצב של קיפאון והלם בתוך הרכב. עוד ציינה, כי האיש דרש ממנה שלא תספר לאיש על השיחה.

הפעם השלישית הייתה בתחילת שנת הלימודים הנוכחית, כאשר הילדה הייתה שוב בביקור אצל בתו. לדברי הילדה, הוא סגר את תריסי הסלון והורה לה לשכב לצידו על הספה ולהניח את ראשה על ברכיו.

הילדה תיארה כיצד אבי חברתה היה שואל אותה שאלות בעלות אופי מיני ואז פותח לה את החזייה ומורה לה להוריד אותה מעליה, למרות סירובה של הילדה לעשות כן. לדבריה, האיש לקח את החזייה, הכניס אותה לתיק שלה ואז הכניס את ידו אל מתחת לחולצתה.

הילדה ביקשה מאבי חברתה שיפסיק, אך זה בתגובה ניסה להרגיע אותה. הוא אף הרים את חולצתה וניסה לנשק אותה בכוח על שפתיה, אך היא הצליחה לחמוק ממנו. עוד עולה מעדות הילדה כי האב אמר לילדה כי הוא מחכה שתגיע לגיל 16 ואז "תהיה פצצה", כדבריו, וכן דרש ממנה שוב שלא תספר לאיש את שעשה לה. "בינתיים זה אסור. ואם תגלי למישהו, אני יכול להיכנס לכלא", סיפרה הילדה שאמר לה האב.

מהחקירה עוד עלה כי האב חשש לעצמו עד כדי כך שיצר קשר גם עם אמה של הילדה על מנת לגשש האם היא יודעת על משהו. כתב האישום שהוגש נגד האב מייחס לו ביצוע מעשים מגונים מרובים בקטינה שטרם מלאו לה 14 שנים וכן הטרדה מינית. מדובר בסעיפי חוק שהעונש עליהם יכול לעלות עד עשר שנות מאסר בפועל.