לא מצליחים להחליט בחבורה מי יהיה נהג תורן ביציאה הלילית השבועית? רוצים לחסוך את כספי המונית לפאב ובחזרה? אם תתפסו את שוטרי משטרת גלילות ביום טוב, הם יתנו לכם את הטרמפ המיוחל. כך לפחות על פי המקרה של לקוח מטריד, שהגיע לבר ה"תיאודור" במתחם הסינמטק בהרצליה, ביום שבת שעבר.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השרון"

בשבועות האחרונים נאלצו מנהלי הבר ולקוחותיו להתמודד לטענתם עם לקוח בעייתי שלדבריהם פוגע פעם אחר פעם בהתנהגותו בנוכחים במקום. בשבת שעברה הגיעו מבחינתם מים עד נפש וניידת משטרה שהוזעקה פעמיים למתחם על ידי בעלי הבר פינתה את הלקוח הבעייתי לביתו.

"מדובר בלקוח קבוע שמגיע למקום כשהוא שיכור ומוסיף לשתות עוד ועוד", סיפר השבוע עמרי אקוניס מבעלי המקום, "קיבלנו שורה של תלונות מלקוחות אחרים שטענו כי הוא מטריד אותם ומפריע לבילוי שלהם. ביום שישי הוא חצה את הגבול. לא ייתכן שהוא יעשה מה שבא לו, גם יפריע וגם יגנוב".

"מדובר באדם שנמצא בבר בכל פעם שאני וחברותיי מגיעות אליו", סיפרה השבוע אחת מלקוחות המקום. "הוא מגיע ברוב הפעמים לבד, שותה ואז מתחיל להציק לנו. אם אנחנו יוצאות לעשן סיגריה בחוץ, הוא יוצא אחרינו ומתחיל לצעוק עלינו. ניסינו כמה פעמים להימנע מקשר איתו וכשראינו שזה לא מצליח פנינו למנהלים כדי שינסו לפתור את הבעיה".

אקוניס המתין לסיום הערב ואז הודיע ללקוח שעקב מעשיו והצטברות התלונות נגדו הוא איננו רצוי עוד במקום ומתבקש לא להגיע אליו בעתיד. הלקוח לא התרשם מבקשת הבעלים וכבר למחרת במוצאי השבת הגיע פעם נוספת לשטח הבר וביקש להיכנס פנימה.

מבלים שנכחו במקום מספרים כי הוא הגיע כשהוא כבר שתוי והחל לצעוק מחוץ לשטח הבר כדי שייתנו לו להיכנס. "נאלצנו להזמין משטרה", מסכם אקוניס, "לניידת הראשונה שהגיעה הוא אמר שהוא הולך להירגע בחניון הסמוך ולאחר מכן ממשיך לביתו, אך עשר דקות לאחר שהיא עזבה הוא חזר לבר והחל שוב לצעוק".

ניידת של משטרת גלילות הגיעה כאמור למקום, ואספה את הלקוח המטריד. לאחר דקות ספורות החליטו השוטרים להסיע את הלקוח עד לביתו הפרטי, אשר בתל אביב.

"מדובר על בחור שהיה שיכור, דיבר לא יפה לבעלי המקום והפר את הסדר. שוטרים שהגיעו למקום התרשמו כי מדובר באדם שיכור וליוו אותו משם, אך לאחר לכתם הוא שב למקום וקריאה נוספת בנושא התקבלה. השוטרים שהגיעו שנית למקום הסיעו אותו לביתו בתל אביב", מסביר רפ"ק אבי אוחיון ממשטרת גלילות.

יצוין כי במקרים דומים, על פי בקשת המשטרה, מגיעים בדרך כלל בני משפחה לאסוף את מי שאינו מסוגל להגיע הביתה בכוחות עצמו. במקרה זה, הסבירו במשטרה, היה מדובר ב"מעשה של רצון טוב".