נופר בת ה-13 מהרצליה מחזיקה בשיא מרשים ומיוחד במינו. 15 פעמים היא ניסתה להתפלח למלון "השרון" בהרצליה, בו השתכנו כוכבי הטלנובלה הארגנטינאית "כמעט מלאכים", ו-15 פעם היא נזרקה החוצה. "השומרים דחפו והוציאו אותי", מספרת נופר ומציגה כהוכחה סימן אדום על ידיה. "הם תפסו אותי חזק ואמרו לי שיזמינו משטרה אם אנסה עוד פעם להיכנס למלון, אבל אחרי חצי שעה ניסיתי עוד פעם להיכנס. קפצתי מהגג של המלון".

• בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות השרון" בפייסבוק

מה זה?
"קפצתי מהגג. גם עבדתי על השומר. אמרתי לו שאבא שלי שוטר".

נופר לא לבד. היא ממש לא הייתה הגרופית היחידה שמוכנה לעשות מעשים קיצוניים במטרה לממש את הסיכוי הקלוש לפגוש פנים אל פנים את רוסיו איגרזבל, מריאנה (לאלי) אספוסיטו, ניקולס ריירה, גסטון דלמאו ופדרו (פיטר) לאנסני בסוף השבוע שעבר. במהלך הביקור בן חמשת הימים שערכו השחקנים-זמרים הצעירים בארץ, נראתה רחבת הכניסה למלון "השרון" כפי שלא נראתה מעולם. עשרות בנות היסטריות בגילאי 16-12 התגודדו בכניסה למלון מבוקר עד לילה, חלקן אפילו ישנו מחוץ למלון, בתקווה לזכות בנשגב מכל: הצצה בכוכבים.

שהייה בקרב המעריצות מעלה דיוקן של הגרופית הישראלית: ילדונת בת 14, בדרך כלל רזונת, עדיין מכורה לבמבה, שמעולם לא התנשקה ("איכס" וצחקוקים רק לשמע הרעיון), דוברת ספרדית על בוריה ועל סף אקסטזה סמי-מינית נוכח איזכור שמו של מלאך זה או אחר. כאשר אחד המלאכים נוגע בה, כלומר, מקסימום לוחץ את ידה, יש כבר חשש לחייה בשל מחסור חמור בחמצן הגורם לה לתחושת עילפון.

את המעריצות הכבדות של "כמעט מלאכים" ניתן לחלק לשלוש קבוצות: 30 בנות המזל העמוסות בכסף, ששכרו חדרים במלון במהלך שהות השחקנים במקום; המתפלחות המתמידות, שניסו שוב ושוב להיכנס למרות האבטחה הכבדה; ובדרגה הנחותה - המתגודדות בחוץ, שהסתפקו בשריצה ברחבת הכניסה בתקווה להצצה רגעית בכוכבים, שלא לדבר על מגע של ממש ("או מיי גוד – ראיתי את פיטר").

התמכרות קשה
ביום חמישי בצהריים ההתגודדות במלון הייתה בשיאה. המעריצות שלטו היטב בחומר וידעו כי השחקנים אמורים להיות במלון בשעה שתיים, לכבוד שני מפגשי מעריצים, כלומר מעריצות, כי כל המעריצים הכבדים של הסדרה, לפחות בארץ, הן בנות.

בתוך המלון מסתובבות טינאייג'ריות עם מבט זגוגי ומאושר בעיניים. הן הצליחו להערים על הנהלת המלון, שמצידה מנסה לפנות אותן מטווח הכוכבים באמצעות הפיכתן לאורחות המלון. כיוון שבגילן נאסר עליהן לשכור חדר במלון, הן הגיעו לשם בעזרת הורים פראיירים ששכרו את החדרים על שמם.

האמצעי היחיד שנותר לרשות הנהלת המלון כדי לגרש את הפולשות הוא חסימת האגף המערבי בקומה השלישית, שם משתכנים הכוכבים. בכניסה לאגף נמתחה יריעת ברזנט ירוקה שחוסמת את הסקרנים. מאבטח רחב גוף מסנן את הבאים לקומה. כרגע המלאכים אינם נמצאים במלון. עם הימצאם בקומה, המאבטח מתוגבר בעוד כמה בריונים מפחידים למראה.


המעריצות. "אנחנו במעקב אחריהם מבוקר עד לילה. לא נוותר עד שנראה אותם"

שתי קומות מתחת, בקו ישיר לקומת הכוכבים, יושבות ארבע גרופיות חרופות ששכרו חדרים במלון. ארבעתן הגדילו לעשות ואף השיגו כרטיסים למפגש המעריצים שיתקיים בעוד מספר שעות. "אנחנו שלושה בחדר, עם אבא של חברה", מספרת סנדי בת ה-15 מגבעתיים. "לשכור חדר זו הדרך היחידה לראות אותם".

המסכנות סבלו כולן מבעיות שינה קשות בלילה, מרוב התרגשות, כמובן. "נרדמתי רק בארבע בבוקר", מדווחת סנדי. "לא ישנתי בכלל מרוב התרגשות", משדרגת גל מפרדס חנה.

איך התחלתן עם ההערצה הזו?
סנדי: "התחברתי אליהם מאז שהייתי ממש קטנה, לפני תשע שנים, כשהם שיחקו בסדרה 'קטנטנות'. אני מעריצה אותם, כי הם מדהימים. כל אחד מהם נגע בי. כמעט התעלפתי".

דלית, 15, מהרצליה: "אחת מהן חיבקה אותי. אני קצת מתה. אחזור אחר כך".

שי, 16: "אני הכי אוהבת את לאלי ופיטר. לא יודעת למה. זה מה שיצא. הם אנשים מיוחדים וטובים. מגיע להם כל ההערצה הזאת. הם מתנהגים יפה למעריצים".

סנדי: "אם זה היה תלוי בי, לא הייתי בוחרת להתחיל עם כל ההערצה הזו עוד פעם. זה מתיש, ויש בזה המון אכזבה. הם כולה באו שלוש פעמים לארץ. את לא באמת מצליחה לראות או לדבר איתם. כשאת מחכה לראות אותם, לא אוכלים ולא שותים כלום. רק מחכים להם שעות".

אז אולי תפסיקו להעריץ אותם?
סנדי: "מה פתאום? אני לא יכולה להפסיק. זה כיף ואני נהנית מזה. עכשיו זה ביקור הפרידה, הפעם האחרונה שהם יבואו לארץ, אז אנחנו נותנות הכל".

שי: "זה נמאס, אבל אני לא מצליחה להפסיק, כי אז אני ארגיש פספוס".

אתן מכורות לגמרי, נכון?
דלית: "נמאס לנו מההערצה, כי לא רואים אותם בסוף ולא מדברים איתם, אבל אי אפשר להפסיק".

גל: "ההערצה אליהם זה כמ