תושב הרצליה, שנקלע לחובות כספיים, שדד ביום שישי שעבר סניף בנק דואר בו עבד בעבר. לחוקרים הסביר כי נקלע לחובות. כשהוא רעול פנים הגיע החשוד לסניף בנק הדואר ברחוב מדינת היהודים ושדד את קופת הסניף, תוך שהוא מאיים על הפקידה באקדח. בירור של המשטרה גילה כי מדובר באדם בן 35 שעבד בעבר במקום כמאבטח. עוד עלה כי בחקירה כי השודד החל להתמקח איתה על גובה הסכום שייקח, עד שהשניים הצליחו להגיע לסכום מוסכם.

ביום ראשון השבוע נעצר החשוד בעקבות שיחת טלפון אנונימית שהתקבלה בתחנת המשטרה. "התקשר אדם לתחנה שאמר שהוא יודע מי שדד את סניף בנק הדואר", מסביר ראש משרד החקירות והמודיעין רפ"ק אהוד דיין. "צוות בילוש שהגיע לדירתו בעיר גילה את מסכת הסקי ואת האקדח ששימשו אותו לביצוע השוד".

במהלך חקירתו הודה החשוד בחשדות המיוחסים לו והסביר כי נקלע לקשיים כלכליים ולכן החליט לבצע שוד. עוד סיפר כי שקל לשדוד סניף בנק אחר, אך לבסוף החליט לשדוד את זה הממוקם במקום עבודתו הקודם. ביום שני הוארך מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

יצוין כי המטלפן האלמוני, גבר כבן 33, תושב העיר, שהודיע למשטרה על זהותו של החשוד בשוד נעצר אף הוא בחשד לאי מניעת פשע וסחיטה באיומים. המשטרה מעריכה כי ידע על הכוונה לשדוד את הבנק.