"ניסיתי לדבר איתם בהיגיון, אבל הם התנפלו עליי והתחילו להרביץ לי", כך מתאר רז לוי, תושב הרצליה בן 22, שרק ביקש לחגוג במוצאי שבת שעברה יום הולדת לידידה בפארק העירוני, ומצא את עצמו מובל לבית החולים לאחר ששלושה נערים תקפו אותו והפליאו בו את מכותיהם.

"הגעתי עם כמה חברים לפארק העירוני לחגוג יום הולדת. היינו שם עד שתיים וחצי בלילה ואז התחלנו להתפזר לכיוון הרכבים. אחד החברים שלי הלך לכיוון הרכב שלו עם כמה ידידות אותן היה אמור להסיע לביתן. כשהם הגיעו לרכב הם ראו שלושה צעירים, כבני 15, נשענים עליו.

"החבר שלי ניסה להיכנס לרכב והם ניסו בתגובה לפרוץ לתוך הרכב תוך שהם מפחידים את הבנות ומנסים לגעת בהן. אני עוד הייתי בפארק עם ידידה אחרת ופתאום הטלפון שלי צלצל והחבר שלי אמר לי להגיע מהר. שאלתי אותו מה קרה והוא רק ענה: 'תבוא לכאן מהר'".

לוי הגיע ולדבריו הבחין בצעירים שמנסים לפרוץ לרכב. הוא ניסה לדבר איתם, אך בתגובה לטענתו הם תקפו אותו במכות. "הבחנתי מיד שהם שיכורים", הוא מספר, "דאגתי לבנות ודאגתי לחבר שלי וניסיתי לדבר עם הנערים. הסברתי להם שאנחנו רוצים לנסוע הביתה וללכת לישון ושאנחנו לא מחפשים צרות וביקשתי מהם לזוז מהרכב.

"הם התחילו לצעוק ולהשתולל ואחד מהם התנפל עליי. ניסיתי להגן על עצמי, ואז התנפלו עליי גם חבריו. פתאום אחד מהם שלף חפץ מהבגדים, אני אפילו לא יודע מה זה היה, והרביץ לי עם החפץ בראש. התחלתי לדמם והנערים החלו לברוח".

למזלם של לוי וחבריו, בסמוך למקום האירוע הייתה ניידת סיור של משטרת גלילות. עם תחילת האירוע התקשרו חבריו של לוי למשטרה וזו הגיעה תוך זמן קצר למקום. לאחר שגבתה את עדותם של לוי ושל חבריו וקיבלה את תיאורם של שלושת הנערים, פתחו השוטרים במרדף ולאחר כ-50 מטר בלבד ממקום האירוע עצרו את החשודים.

השלושה, ללא עבר פלילי, עוכבו לחקירה ובמוצאי השבת הובאו לבית המשפט לצורך הארכת מעצרם. בית המשפט החליט לשחררם בתנאים מגבילים.

לוי, בילה את המשך הלילה בבית החולים וסובל עד היום מחתכים בפניו, בסמוך לעיניו ובראשו. "עד עכשיו לא ברור לי מה קרה כאן. לא חשבתי שהחגיגה הזו תסתיים בצורה כה כואבת. אני עדיין בהלם מהאירוע. באותו רגע חשבתי רק איך להגן על החברים שלי, פחות דאגתי לעצמי", אמר.